mattas cullenas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mattas cullenas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mattas cullenas“.

„Penguins“ svečiuose privirė gėdos „Senators“ – 7:0

NHL Rytų konferencijos finale netikėtai triuškinamą pergalę iškovojo Pitsburgo „Penguins“. Ji penktosiose serijos rungtynėse svečiuose 7:0 (4:0, 1:0, 2:0) paguldė ant menčių Otavos „Senators“. Pitsburgo komanda serijoje pirmauja 3:2. Svečiai vargo iki 9-osios minutės, kai puikiu tolimu metimu įvartį pelnė suomis Olli Maatta. 13-ąją minutę lazdą laiku kyštelėjo prie vartų likęs kanadietis Sidney Crosby. 17-ąją minutę pakartotinu metimu pasižymėjo amerikietis Bryanas Rustas.
2017-05-22

Dainiaus Zubraus komanda pralaimėjo jau ketvirtąsias NHL pirmenybių rungtynes iš eilės

Trisdešimt penktą pralaimėjimą 56-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos reguliariojo sezono rungtynėse - ir ketvirtą iš eilės - patyrė tryliktą vietą šešiolikos ekipų Rytų konferencijoje užimantis bei Dainiaus Zubraus atstovaujamas Naujojo Džersio "Devils" (51 tšk.) klubas. Šeštadienį svečiuose 17,3 tūkst.
2015-02-15

NHL: „Hurricanes“ sutriuškino Toronto ekipą

Vienintelėse 2007-2008 metų sezono Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse antradienį Karolinos "Hurricanes" ekipa svečiuose 7:1 (2:1, 2:0, 3:0) sutriuškino Toronto "Maple Leafs" ledo ritulininkus.Nugalėtojams įvarčius pelnė Mattas Cullenas, Justinas Williamsas, Cory Stillmanas, Ray Whitney, Scottas Walkeris, Jeffas Hamiltonas bei Ericas Staalas.Vienintelio įvarčio autorius arenos šeimininkų gretose - Bryanas McCabe`as.
2007-10-10

NHL čempionate - lietuvių klubų pergalės

Antrąją vietą Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Rytų konferencijos Atlanto pogrupyje užimanti Dariaus Kasparaičio Niujorko "Rangers" (48 tšk.) komanda šeštadienį reguliariojo sezono rungtynėse svečiuose 4:3 (0:1, 1:2, 2:1) įveikė antroje pozicijoje Rytų konferencijos Šiaurės rytų pogrupyje esančią Monrealio "Canadiens" (51 tšk.) ekipą ir iškovojo jau ketvirtąją pergalę iš eilės.Lietuvis per 15 minučių nepasižymėjo, tačiau išvengė baudos minučių.