Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Rytų konferencijos Atlanto pogrupyje užimanti Dariaus Kasparaičio Niujorko "Rangers" (48 tšk.) komanda šeštadienį reguliariojo sezono rungtynėse svečiuose 4:3 (0:1, 1:2, 2:1) įveikė antroje pozicijoje Rytų konferencijos Šiaurės rytų pogrupyje esančią Monrealio "Canadiens" (51 tšk.) ekipą ir iškovojo jau ketvirtąją pergalę iš eilės.
Lietuvis per 15 minučių nepasižymėjo, tačiau išvengė baudos minučių.
Du įvarčius nugalėtojams pelnė Mattas Cullenas, po vieną - Martinas Straka ir Michalas Rozsivalas, o šeimininkų gretose pasižymėjo Markas Streitas, Tomas Pelekanecas ir Sheldonas Souray`us.
Antrąją pergalę iš eilės iškovojo ir trečią vietą Rytų konferencijos Pietvakarių pogrupyje užimantis Vašingtono "Capitals" (43 tšk.) klubas su Dainiumi Zubrumi, namuose per pratęsimą 3:2 (0:1, 1:1, 1:0, 1:0) įveikęs pogrupio lyderę Atlantos "Thrashers" (56 tšk.) komandą.
Puolėjas iš Lietuvos per beveik 22 su puse minutės dusyk metė į varžovų vartus ir pirmajame kėlinyje gavo 4 baudos minutes.
Du įvarčius šeimininkams, tarp jų ir pergalingą penktąją pratęsimo minutę pelnė Aleksandras Seminas, vieną - Aleksandras Ovečkinas.
"Thrashers" ledo ritulininkai šiame mače dusyk pirmavo po taiklių Iljos Kovalčiuko ir Gleno Metropolito smūgių.
Kitų šeštadienio NHL reguliariojo sezono mačų rezultatai: Bostono "Bruins" - Filadelfijos "Flyers" 4:3, Otavos "Senators" - Nju Džersio "Devils" 2:3, Karolinos "Hurricanes" - Niujorko "Islanders" 4:2, Toronto "Maple Leafs" - Bafalo "Sabres" 3:4, Nešvilio "Predators" - Sent Lujo "Blues" 3:2, Minesotos "Wild" - Kolorado "Avalanche" 1:2 (po baudinių), Kalgario "Flames" - Dalaso "Stars" 4:2, Los Andželo "Kings" - Detroito "Red Wings" 4:2, San Chosė "Sharks" - Kolumbo "Blue Jackets" 5:2.