matija ljujičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „matija ljujičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „matija ljujičius“.

„Žalgiris“ laimėjo sostinės regiono derbį ir lieka kovoje dėl aukso

Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai nepaleidžia į priekį Marijampolės „Sūduvos“ ir toliau kovoja dėl A lygos čempionų titulo. Antradienio vakarą sostinės regiono derbyje „Žalgiris“ 1:0 palaužė „Trakus“ ir iki minimumo priartėjo prie „Sūduvos“. LFF stadione vykusių rungtynių pradžioje vyravo atsargus futbolas ir nors oponentų aikštės pusėje dažniau lankėsi žalgiriečiai, jų išpuoliai kurį laiką nebuvo grėsmingi.
2017-10-31

Laukiamiausia dovana – pergalė prieš „Trakus“

24-ąjį gimtadienį praėjusį šeštadienį pasitikęs FK „Žalgirio“ saugas Matija Ljujičius yra kupinas pasitikėjimo savo jėgomis. Žalgiriečiui pergalė artėjančiame svarbiame Lietuvos čempionato mače su „Trakais“ būtų pati geriausia dovana.
2017-10-31

„Žalgiris“ pasiekė sunkią pergalę Utenoje

Penktojo A lygos čempionų titulo link artėjantis Vilniaus „Žalgiris“ iškovojo dar vieną pergalę prieš Utenos „Utenio“ komandą. 25 turo rungtynėse svečiuose čempionai uteniškius palaužė rezultatu 2:1. Rungtynės prasidėjo energingomis vilniečių atakomis ir bandymais anksti pelnyti įvartį. Utenos komanda tą šturmą atlaikė, tačiau šeimininkams porą kartų šypsojosi sėkmė.
2017-09-20

V. Dambrauskas: bendravimas su vaikais yra didelis džiaugsmas

Sekmadienį LFF stadione vykusiame tradiciniame UNICEF organizuojamame bėgime dalyvavo tūkstančiai vaikų. Kartu su žinomais Lietuvos sporto ir pramogų pasaulio žmonėmis šiame renginyje pirmą kartą apsilankė ir „Žalgirio“ futbolo komandos nariai.
2017-09-04

Visas rungtynes dominavęs „Žalgiris“ nepaliko vilčių „Jonavai“

Trečiadienį vykusiose A lygos 22 turo rungtynėse abu lyderiai iškovojo užtikrintas pergales. Jei „Trakai“ Utenoje įmušė keturis įvarčius į vietos „Utenio“ vartus, tai čempionas Vilniaus „Žalgiris“ namie 5:0 sutriuškino „Jonavos“ komandą. Žalgiriečiai labai aktyviai pradėjo rungtynes ir svečių vartininkas Tadas Simaitis kelis kartus buvo priverstas įsitraukti į žaidimą. Pirmojo įvarčio ilgai laukti neteko.
2017-08-16

Matija Ljujičius: turime pažiūrėti vienas kitam į akis

FK „Žalgiris“ 18-ojo A lygos turo akistatos su „Kauno Žalgiriu“ antrame kėlinyje visiškai perėmė iniciatyvą, o prie to labai prisidėjo po keitimo aikštėje pasirodęs Matija Ljujičius. Visgi serbas savo sėkmingų epizodų nesureikšmino, nes komanda antrą kartą iš eilės nesugebėjo įveikti varžovų iš Kauno. Danielį Romanovskį pakeitęs M.Ljujičius kaip reikiant pagyvino svečių atakas, pats ne kartą pavojingai pagrasindamas Modesto Stonio ginamiems vartams.
2017-07-26

„Žalgiris“ laimėjo pirmąjį svarbiausio sezono karo mūšį!

Trečiadienį Vilniaus „Žalgiris“ laimėjo pirmąjį svarbiausio sezono karo mūšį! Žalgiriečiai UEFA Čempionų lygos antrojo kvalifikacinio etapo pirmosiose rungtynėse 2:1 (0:1) nugalėjo Razgrado „Ludogorec“. Atsakomasis mačas – po savaitės Bulgarijoje. Žalgiriečiai aktyviai pradėjo rungtynes, žiūrovus nustebino gražiu, kombinaciniu žaidimu, atakuojančiu futbolu. Mačo pradžioje kamuolio nepasiekė šeiminininkų brazilas Elivelto, vėliau – rumunas Liviu Antalis.
2017-07-12

„Atlantas“ kapituliavo ir LFF taurėje

Vilniaus „Žalgiris“ sėkmingai tęsia žygį dar vieno Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės titulo link. Žalgiriečiai namuose po atkaklios kovos 1:0 (1:0) palaužė Klaipėdos „Atlantą“ ir iškopė į turnyro ketvirtfinalį. Vilniaus ekipos starto vienuolikėje buvo vienas pastebimas pokytis – vietoje saugo Manto Kuklio, kuriam buvo suteikta poilsio, pirmą sykį mačą nuo pirmos minutės pradėjo Mahamane'as Traore. Pirmosiomis susitikimo minutėmis abi komandos apsikeitė atakomis.
2017-06-24

Sensacija: „Kauno Žalgiris“ nugalėjo Vilniaus „Žalgirį“

Vilniaus „Žalgiris“ ketvirtadienio vakarą Kaune patyrė skaudų pralaimėjimą, o iš A lygos turnyrinės lentelės dugno neišlipančiam „Kauno Žalgiriui“ tai – pirmoji pergalė šiame sezone. Keletas vilniečių klaidų leido šeimininkams pelnyti net 2 įvarčius ir iškovoti tris taškus. 3–ąją minutę vilniečiai surengė ataką viduriu. Po Serge Nyuiadzi perdavimo Darvydas Šernas įsiveržė į baudos aikštelę, bet smūgiavo gerokai virš vartų. 14–ąją minutę kauniečiai surengė pirmą išpuolį.
2017-06-01

„Žalgiris“ ir toliau eina į priekį – Vilniuje įveikė „Atlantą“

Savaitgalio puošmena tapęs Vilniaus „Žalgirio“ ir Klaipėdos „Atlanto“ susitikimas baigėsi eiline vilniečių pergale 1:0 (1:0). Į priekį komandą išvedė ir vienintelį įvartį pelnė antrasis pagal rezultatyvumą A lygos futbolininkas Elivelto. 13-ąją minutę svečiai surengė pavojingą ataką, kuri baigėsi Andrejaus Paniukovo smūgiu šalia virpsto. Po akimirkos žalgiriečiai atsakė aštriu išpuoliu. Kamuolys atšoko Mantui Kukliui, kurio tolimas smūgis iš 25 metrų skriejo virš skersinio.