marius vyšniauskas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „marius vyšniauskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „marius vyšniauskas“.

Baigėsi Lietuvos bokso čempionatas

Kėdainiuose baigėsi 93-asis Lietuvos bokso čempionatas. Jame išdalyta 15 medalių komplektų – penkiose moterų ir 10 vyrų svorio kategorijų. 2017 m. Lietuvos čempionatas tapo istoriniu, nes Tarptautinei bokso asociacijai (AIBA) pakeitus taisykles, varžytis su mėgėjais leista ir profesionalų ringe kovojantiems boksininkams.
2017-04-02

Lietuvos bokso čempionate kovos ir olimpinis prizininkas

Londono olimpinių žaidynių prizininkas Evaldas Petrauskas po ilgokos pertraukos vėl kovos Lietuvoje vykstančiose varžybose. Svorio boksuosis iki 69 kg kovosiantis E. Petrauskas dalyvaus šiandien Kėdainiuose prasidėsiančiame Lietuvos čempionate. Olimpinis ir Europos čempionatų prizininkas bei jaunimo olimpinių žaidynių čempionas E. Petrauskas paskutinį kartą Lietuvoje boksavosi 2015 m. šalies čempionate, kuriame iškovojo aukso medalį ir Lietuvos čempionu tapo trečią kartą.
2017-03-29

Lietuvos boksininkai sutriuškino lenkus

Tarpvalstybinis Lietuvos ir Lenkijos bokso rinktinių susitikimas Marijampolėje baigėsi įtikinama šeimininkų pergale. Iš šešių kovų Lietuvos boksininkai laimėjo net penkias. Pasak pranešimo, Marijampolėje vykęs renginys neapsiribojo vien bokso varžybomis. Surengtoje labdaros akcijoje vėžiu sergančiam pusės metų berniukui Domui buvo surinkta daugiau negu tūkstantis eurų.
2015-11-21

Panevėžyje praūžė bokso fiesta

Panevėžyje finišavo tris dienas (vasario 24–27 d.) trukusios Lietuvos suaugusiųjų vyrų bokso čempionato batalijos. Iš viso pirmenybėse dalyvavo net 115 geriausių šalies boksininkų, o 22 stipriausi šeštadienį „Aukštaitijos“ sporto rūmuose laikinai įrengtame bokso ringe išsiaiškino, kas yra geriausias Lietuvoje. Keturi medaliai Šeimininkams pirmenybės susiklostė gana sėkmingai – boksininkai iškovojo po vieną aukso ir sidabro bei tris bronzos apdovanojimus.
2010-03-02

Kovą dėl kelialapių į Pekino olimpiados bokso turnyrą tęsia keturi Lietuvos atstovai

Graikijos sostinėje vykstančiame 2008metų Pekino vasaros olimpinių žaidynių antrajame Europos zonos atrankos bokso turnyre antrąją varžybų dieną - antradienį - pergales iškovojo iš kovą dėl kelialapių į Kinijos sostinę tęsia keturi Lietuvos atstovai. Jau antrąją pergalę iškovojo Egidijus Kavaliauskas. Jis svorio kategorijos iki 64 kg (17 dalyvių) aštuntfinalyje 19:3 nugalėjo Moldovos boksininką Anatolijų Andrejevą.
2008-04-09

Lietuvių nesėkmės Pekino olimpiados atrankos bokso turnyre

Graikijos sostinėje Atėnuose prasidėjo 2008 metų Pekino vasaros olimpinių žaidynių Europos zonos atrankos bokso turnyras, kurio pirmąją dieną pasirodymą baigė du iš šešių dalyvaujančių lietuvių. Svorio kategorijos iki 64 kg (20 dalyvių) pirmojoje kovoje Egidijus Kavaliauskas taškai įveikė italą Carmine`ą Cirillo bei tęs kovą dėl olimpinio kelialapio.
2008-04-08

Olimpiados atrankos bokso turnyre - dar dviejų lietuvių pergalės

Dar du lietuviai antradienį iškovojo pergales Italijoje vykstančio 2008 metų Pekino (Kinija) vasaros olimpinių žaidynių Europos zonos bokso atrankos turnyro aštuntfinalyje. Svorio kategorijoje iki 64 kg Egidijus Kavaliauskas 17:9 nugalėjo baltarusį Aslanbeką Kozajevą ir trečiadienį ketvirtfinalyje susitiks su kroatu Borisu Kataliničiumi, kuris 10:5 įveikė čeką Zdeneką Chladeką.
2008-02-27

Paaiškėjo Lietuvos vyrų bokso pirmenybių nugalėtojai

Šeštadienį Panevėžyje baigėsi Lietuvos vyrų bokso čempionatas, kurio aukso medalius atskirose svorio kategorijose iškovojo:48 kg Marius Vyšniauskas - Lukas Kniukšta 34:2351 kg Edgaras Isajevas - Ruslanas Jefremovas RSC Round 254 kg Vitalijus Solovjovas - Pavelas Skaiva 21:1657 kg Aurimas Naudžius - Jurijus Počiavalovas 37:1664 kg Jan Romanovkij - Kęstutis Antanavičius 24:1469 kg Romanas Skerlo - Ernestas Dapkus 20:1275 kg Donatas Bondorovas - Vladimir Milevskij 25:781 kg Daugirdas Šemiotas - Don...
2007-04-21

V.Subačius - tarptautinio bokso turnyro Vengrijoje nugalėtojas

Savaitgalį Vengrijoje pasibaigusio 51-ojo tarptautinio "Bosckai Memorial" vyrų bokso turnyro nugalėtoju svorio kategorijoje iki 91 kg tapo Vitalijus Subačius.2006 metų pasaulio studentų bokso čempionas pakeliui į finalą nugalėjo tris varžovus, o finale jau pirmajame raunde privertė pasiduoti vengrą Joszefą Darmosą.Bronzos medalį svorio kategorijos iki 57 kg iškovojo Aurimas Naudžius, laimėjęs dvi kovas, tačiau pusfinalyje nusileidęs ringo šeimininkui.