konovalovas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „konovalovas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „konovalovas“.

„Giro d’Italia“ įveikęs Konovalovas: „Didžiausias siurprizas – mano mamos atvykimas“

Sekmadienį Italijos sostinėje Romoje pasibaigusių 106-ųjų prestižinių daugiadienių dviračių lenktynių „Giro d’Italia“ finišą pasiekė ir vienintelis jose dalyvavęs lietuvis – Prancūzijos komandos „Groupama – FDJ“ narys Ignatas Konovalovas. 37 metų Lietuvos dviratininkas „Giro d’Italia“ lenktynėse dalyvavo aštuntą kartą, o finišą pasiekė septintąkart.
2023-05-29

Ignato Konovalovo komandos draugas laimėjo ir šeštąjį „Giro d’Italia“ etapą

105-osiose prestižinėse daugiadienėse dviračių lenktynėse „Giro d’Italia“ dalyvaujanti „Groupama - FDJ“ komanda su Lietuvos čempionu Ignatu Konovalovu antrą dieną iš eilės džiaugiasi pergale. Prancūzijos ekipos sprinteris prancūzas Arnaudas Demare ketvirtadienį laimėjo ir šeštąjį „Giro“ etapą. A. Demare 192 km nuvažiavo per 5 val. 2 min. 33 sek. (vid. greitis – 38,076 km/h). Už pergalę jam ir komandai atiteks 11 tūkst. eurų.
2022-05-12

Lietuvos dviratininkams pakeliui į olimpinį finišą – sunkios kliūtys

Dviratininkai Ignatas Konovalovas ir Ramūnas Navardauskas vieni pirmųjų iš Lietuvos sportininkų startuos Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse. Šeštadienį jų laukia 237,5 km grupinės lenktynės, truksiančios beveik šešias valandas. Lenktynių startas - 15.30 val. Lietuvos laiku prie garsiojo Kopakabanos paplūdimio. I.Konovalovas iš Prancūzijos komandos FDJ ir R.Navardauskas iš JAV komandos „Cannondale - Drapac“ į Rio de Žaneirą atvyko ankstų pirmadienio rytą.
2016-08-04

Prestižinėse „Giro d’Italia“ lenktynėse - du Lietuvos dviratininkai

Penktadienį Apeldorne (Nyderlandai) prasidėsiančiose 99-osiose prestižinėse daugiadienėse dviračių lenktynėse „Giro d’Italia“ startuos du Lietuvos dviratininkai - Ignatas Konovalovas ir Ramūnas Navardauskas. 30-metis I.Konovalovas, atstovaujantis Prancūzijos komandai FDJ, šiose varžybose dalyvaus po penkerių metų pertraukos. Tai bus ketvirtasis Ignato startas „Giro d’Italia“ lenktynėse.
2016-05-04

Ignatas Konovalovas kovoje su laiku bei Kaspijos jūros vėjais liko dvyliktas

Ketvirtadienį pirmose Europos žaidynėse po moterų asmeninių lenktynių laikui, kuriose lietuvė Aušrinė Trebaitė finišavo 18-a, į startą stojo vyrai. Lietuvai atstovavęs Ignatas Konovalovas tarp 40-ies dalyvių liko 12-as. 51,6 km trasą lietuvis įveikė per 1 val, 2 min ir 44,62 km, rašo Cycling.lt. Aukso medalį iškovojo favoritu laikytas baltarusis Vasilis Kiryienka, jis trasoje neužtruko nė valandos – 59 min ir 36,03 sek.
2015-06-18

I. Konovalovas daugiadienėse dviratininkų lenktynėse Danijoje pakilo į 31-ą poziciją

Danijoje vykstančių daugiadienių "Post Danmark Rundt" dviratininkų lenktynių trečiajame etape 28-as finišavo ir bendrojoje įskaitoje į 31-ą vietą pakilo "MTN - Qhubeka" komandos narys Ignatas Konovalovas. 175 km distancijos finiše Lietuvos dviratininkas 32 sekundes pralaimėjo trečiojo etapo nugalėtojui italui Manuelei Boaro, aplenkusiam daną Mattį Breschelį ir belgą Tiesją Benootą.
2014-08-09

I. Konovalovui ir G. Kaupui daugiadienių lenktynių starte sekėsi skirtingai

Trečiadienį Liuksembiurge startavo 74-osios daugiadienės dviratininkų lenktynės “Skoda-Tour de Luxembourge”, kuriose prie starto linijos stojo ir du Lietuvos atstovai – “MTN-Qhubeka” komandai atstovaujantis Ignatas Konovalovas ir “Team Differdange – Losch” komandos atstovas Gediminas Kaupas.
2014-06-05

„Ardėnų klasikuose“ geriausiai pasirodė A. Valverde

Sekmadienį Belgijoje dviratininkų lenktynėmis “Liege-Bastogne-Liege” baigėsi savaitę trukusi “Ardenų klasikų” serija, kurioje varžėsi ir Ramūnas Navardauskas iš “Garmin-Sharp” bei Ignatas Konovalovas iš “MTN-Qhubeka” komandos, teigiama pranešime spaudai. “Ardenų klasikų” seriją sudaro jau beveik 50 metų organizuojamos trys pasaulinio turo serijos lenktynės.
2014-04-28

I. Konovalovas daugiadienes dviratininkų lenktynes Ispanijoje baigė tarp autsaiderių

Ispanijoje finišavusiose prologo bei keturių etapų daugiadienėse "Vuelta a Andalucia Ruta Ciclista Del Sol" dviratininkų lenktynėse 101-ąją vietą galutinėje įskaitoje užėmė "MTN-Qhubeka" komandai atstovaujantis Ignatas Konovalovas. Bendrojoje įskaitoje Lietuvos dviratininkas lenktynių nugalėtoju tapusiam ispanui Alejandro Valverdei Belmontei pralaimėjo 26 minutes ir 16 sekundžių: 1. Alejandro Valverde Belmonte (Ispanija) 18 val. 47 min. 45 sek.
2014-02-23

Devintąjį daugiadienių dviratininkų lenktynių etapą I. Konovalovas baigė septynioliktas

75-ą kartą Portugalijoje surengtų daugiadienių "Volta a Portugal em Bicicleta Liberty Seguros" dviratininkų lenktynių devintajame etape - 35,3 km atskiro starto lenktynėse -septynioliktas finišavo "Team MTN Qhubeka" ekipos narys Ignatas Konovalovas.