Ketvirtadienį pirmose Europos žaidynėse po moterų asmeninių lenktynių laikui, kuriose lietuvė Aušrinė Trebaitė finišavo 18-a, į startą stojo vyrai. Lietuvai atstovavęs Ignatas Konovalovas tarp 40-ies dalyvių liko 12-as. 51,6 km trasą lietuvis įveikė per 1 val, 2 min ir 44,62 km, rašo Cycling.lt.

Aukso medalį iškovojo favoritu laikytas baltarusis Vasilis Kiryienka, jis trasoje neužtruko nė valandos – 59 min ir 36,03 sek. Nuo jo minute ir 10 sek atsiliko bei sidabrą iškovojo Stefas Clementas iš Olandijos, trečias su bronzos medaliu liko Luisas Leonas Sanchezas Gilas, kuris nuo baltarusio atsiliko minute bei 28 sek.

Kaip ir moterims ryte rezultatas didelę įtaką turėjo stiprus vėjas, kuris pūtė nuo Kaspijos jūros. Jei lygioje trasoje nelabai reikėjo sukti galvos kokia pavara važiuoti vieną ar kitą atkarpą, tai darbą labai stipriai apsunkino vėjo gūsiai ir gebėjimas trasoje ieškoti užuovėjos, kurią sudarė trasą supančios apsauginės sienos bei šalia stovintys namai.

Prieš startą I.Konovalovas skundėsi dešinės kojos skausmu ir planuodamas savo rezultatą buvo realistas, „Marseille 13 KTM“ komandai atstovaujantis panevėžietis sakė, jog įvažiuoti į dešimtuką nelabai realu, bet kaip parodė rezultatas jis buvo labai netoli to.