kevinas gameiro

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kevinas gameiro“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kevinas gameiro“.

Ispanijoje – skirtingo sudėtingumo Madrido klubų pergalės

Ispanijoje šeštadienis skirtingai susiklostė Madrido futbolo klubams – „Real“ vargo, o „Atletico“ triuškino varžovus. „Real“ savo stadione 3:2 (2:1) palaužė „Malaga“ futbolininkus. Madrido komanda dukart pirmavo, bet Malagos ekipa lygino rezultatą. Į Karimo Benzemos įvartį (9 minutė) atsakė Diego Rolanas (18 min.), Casemiro (21 mim.) – Gonzalo Castro (58 min.). „Real“ pergalę lėmė klubo simbolis Cristiano Ronaldo.
2017-11-25

Ispanijoje – Madrido klubų pergalės

Sekmadienį Ispanijoje pergales iškovojo Madrido futbolo klubai – „Atletico“ ir „Real“. „Atletico“ svečiuose 1:0 (1:0) įveikė Vigo „Celta“. Pergalingą įvartį 28-ąją minutę įmušė Kevinas Gameiro. „Real“ savo stadione 3:0 (2:0) nugalėjo „Eibar“. 18-ąją minutę kamuolį į savuosius vartus nukreipė Paulo Oliveira. 28-ąją po Isco perdavimo tikslus buvo Marco Asensio. Paskutinį tašką 82-ąją minutę po Karimo Benzemos perdavimo padėjo Marcelo.
2017-10-22

„Atletico“ prieš atsakomąsias rungtynes motyvuoja dvejų metų senumo istorija

Šiandien Vicente Calderono stadione vyks atsakomasis UEFA Čempionų lygos pusfinalio Madrido derbis. „Atletico“ savo aikšėje priims „Real“. Šeimininkams reikės likviduoti trijų įvarčių deficitą. „Atletico“ motyvuoja prieš dvejus metus namie prieš „Real“ pasiekta pergalė 4:0. „Atletico“ tiki „Atletico“ to paties miesto „Real“ 4:0 (2:0) nuskriaudė 2015-ųjų vasario 7-ąją.
2017-05-10

Aikštėje dominavęs „Real“ į Vicente Calderono stadioną vešis trijų įvarčių persvarą

Antradienį pirmajame UEFA Čempionų lygos pusfinalyje Madrido „Real“ nuskausmino to paties miesto „Atletico“ – 3:0 (1:0). „Hetriku“ prie pergalės prisidėjo ryškiausia „Real“ žvaigždė – portugalas Cristiano Ronaldo. Šeimininkai aikštėje dominavo nuo pat rungtynių pradžios. „Real“ į priekį bemat galėjo išvesti Karimas Benzema, bet prancūzas į vartus nepataikė. „Santiago Bernabeu“ stadione susirinkusiems futbolo aistruoliams pirmojo įvarčio laukimas neprailgo.
2017-05-02

Ispanijoje laimėjo ir „Barcelona“, ir „Real“, ir „Atletico“

Šeštadienį Ispanijos aukščiausioje futbolo lygoje pergales iškovojo pirmaujantys favoritai – „Barcelona“, Madrido „Real“ ir „Atletico“. „Barcelona“ laimėjo miesto derbį – varžovų stadione 3:0 (0:0) nugalėjo „Espanyol“. Favoritai pirmajame kėlinyje vargo. Viskas pasikeitė po pertraukos. 50-ąją įmušė Luisas Suarezas, 76-ąją – Ivanas Rakitičius, 87-ąją – dar kartą L. Suarezas. Madrido „Real“ namie 2:1 (1:0) įveikė „Valencia“. Šeimininkai pirmavo po 27-ąją minutę pelnyto Cristiano Ronaldo įvarčio.
2017-04-30

UEFA Europos lygos futbolo turnyro pusfinalis prasidėjo lygiosiomis ir šeimininkų pergale

Pirmosios 2015-2016 metų sezono UEFA Europos lygos (Europa League) futbolo turnyro pusfinalio rungtynės ketvirtadienį Lvove tarp Donecko „Šachtar“ (Ukraina) klubo ir dviejų pastarųjų sezonų turnyro nugalėtojų „Sevilla“ (Ispanija) futbolininkų baigėsi lygiosiomis 2:2 (2:1). Įvarčius aikštės šeimininkams pelnė brazilas Marlosas (23 min.) ir Tarasas Stepanenka (35 min.), svečiams – Vitolo (6 min.) bei prancūzas Kevinas Gameiro (82 min.