ieva kazūraitytė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ieva kazūraitytė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ieva kazūraitytė“.

Lietuvos studentų čempionate triumfavo VU tinklininkai ir VDU tinklininkės

Po įnirtingų kovų, sekmadienio vakarą, Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) Didžiojoje salėje paaiškėjo Nacionalinės studentų tinklinio lygos čempionai. Antrus metus iš eilės geriausiųjų titulą apgynė Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) merginų tinklinio komanda, o po neįtikėtinai dramatiškos kovos Vilniaus universiteto (VU) vaikinai nuvainikavo praėjusių metų čempionus – Šiaulių universiteto (ŠU) tinklininkus.
2017-04-24

„Kauno-ASU“ tinklininkės dar vienu triumfu užbaigė sėkmingą sezoną

Kauno „Kauno-ASU“ tinklininkės galingai baigė geriausią sezoną klubo istorijoje. Pirmą kartą Baltijos čempionėmis tapusios kaunietės sekmadienį apgynė Lietuvos čempionių vardus. Šiaulių arenoje vykusiose antrosiose finalo rungtynėse „Kauno-ASU“ komanda 3-0 (25:17, 25:21, 25:14) nugalėjo Jonavos „Achemos-KKSC“ komandą ir laimėjo seriją iki dviejų pergalių 2-0. Šiose rungtynėse Kauno klubas dominavo nuo pat pradžios. Kiek rimčiau Jonavos ekipai pavyko pasipriešinti tik antrajame sete.
2017-04-09

Lietuvos tinklininkės pateko į finalinį Kontinentinės taurės etapą

Rugsėjo 6 dieną, sekmadienį baigėsi Vilniuje vykusios Europos kontinentinės taurės IV etapo paplūdimio tinklinio varžybos, kuriose Lietuvos moterų rinktinė užėmė antrą vietą ir išplėšė kelialapį į finalinį Taurės etapą. Šeštadienį lietuvės 2:0 nugalėjo slovakes, bet po to 1:2 pralaimėjo Belgijos rinktinei, kuri tapo etapo Vilniuje nugalėtoja ir užsitikrino vietą Taurės finale. Lietuvos rinktinei dėl antros vietos teko kovoti su Ukrainos atstovėmis.
2015-09-06

Sekmadienį Lietuvos tinklininkės tęs kovą dėl antrosios vietos

Rugsėjo 5 dieną, šeštadienį, Vilniuje vykstančiose Europos kontinentinės taurės IV etapo paplūdimio tinklinio varžybose Lietuvos moterų rinktinė nugalėjo Slovėnijos komandą, tačiau vėliau nusileido belgėms ir sekmadienį tęs kovą dėl II vietos. Pirmą ir antrą vietas etape užėmusios rinktinės pateks į finalinį Taurės etapą, kuriame 16 pajėgiausių žemyno komandų kovos dėl vienintelio kelialapio į Rio de Žaneiro olimpiadą.
2015-09-06

Lietuvos paplūdimio tinklinio čempionate – latvių antplūdis

Savaitgalį (rugpjūčio 1-2 d.) Rokiškyje vykusio atvirojo Lietuvos vyrų ir moterų paplūdimio tinklinio čempionato antrojo etapo nugalėtojais tapo Arnas Rumševičius ir Lukas Každailis bei latvės Inesė Jursonė ir Lana Sorokina. Į vyrų varžybas Rokiškyje užsiregistravo net 21 komanda iš Lietuvos ir Latvijos, tarp jų – praėjusių metų Lietuvos čempionai ir nacionalinės vyrų rinktinės lyderiai Arnas Rumševičius ir Lukas Každailis.