genk

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „genk“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „genk“.

„Borussia“ nevargo Čekijoje, „Napoli“ prarado taškus

Dortmundo „Borussia“ iškovojo pirmąją pergalę UEFA Čempionų lygoje, tuo metu varžovų neįveikę „Napoli“ prarado pirmuosius taškus. Vokietijos vicečempionai „Borussia“ rezultatu 2:0 įveikė Prahos „Slavia“ ekipą, kuriai tai buvo pirmas pralaimėjimas šių metų Čempionų lygoje. Dortmundo ekipos pergalę nukalė jaunasis Achrafas Hakimi, kuris pelnė abu savo komandos įvarčius.
2019-10-02

Atvyksiančioje serbų rinktinėje – su Zinedine‘u Zidane‘u lyginamas aukštaūgis talentas

Kai rugsėjo 7 dieną Lietuvos futbolo rinktinė maču su serbais pradės kovas UEFA Tautų lygoje, varžovų gretose bus ir vienas didžiausių šalies talentų Sergejus Milinkovičius-Savičius. Neseniai pasaulio čempionate žaidęs 192 centimetrų ūgio saugas gerai pažįstamas ir su vienu lietuviu – drauge Romos „Lazio“ klube rungtyniaujančiu Lietuvos U-21 rinktinės vartininku Mariumi Adamoniu. Tuo metu serbo brolis, vartininkas Vanja yra kito lietuvio Karolio Uzėlos komandos draugas Ferraros SPAL klube.
2018-08-27

Europos lygoje – minimali „Sevilla“ pergalė ir graikų antausis anglams

Prasidėjo UEFA Europos lygos lemiamos kvalifikacinio etapo futbolo kovos. Lietuvoje sensacingomis lygiosiomis sužaidė Marijampolės „Sūduva“, 1:1 (1:1) išsiskyrusi su garsiuoju Glazgo „Celtic“. Svečius 3-ąją minutę į priekį išvedė Olivier Ntchamas, bet 13-ąją minutę rezultatą išlygino Ovidijus Verbickas. Pralaimėjimą patyrė Klužo CF, svečiuose 0:2 (0:0) nusileidęs Diudelanžo F91 iš Liuksemburgo. 67-ąją minutę įmušė Davidas Turpelis, 80-ąją – Danelis Sinani.
2018-08-23

UEFA Europos lyga: trys pratęsimai, vienas jų baigėsi baudinių serija

Ketvirtadienį UEFA Europos lygoje netrūko kvapą gniaužiančių kovų. Trijuose ketvirtfinaliuose prireikė pratęsimų. Viename jų – baudinių serijos. Lengviausiai į pusfinalį žengė Vigo „Celta“. Ispanai svečiuose sužaidė lygiosiomis 1:1 su Belgijos „Genk“. 63-ąją minutę svečius į priekį išvedė Pione Sisto, 67-ąją rezultatą išlygino Leandro Trossardas.
2017-04-21

„Manchester United“ nesugebėjo įveikti belgų, ketvirtfinalius pergalėmis pradėjo ispanai, prancūzai ir olandai

Ketvirtadienį sužaisti pirmieji UEFA Europos lygos ketvirtfinaliai. Juos pergalėmis pradėjo Vigo „Celta“ (Ispanija), Liono „Olympique“ (Prancūzija) ir Amsterdamo „Ajax“ (Olandija). Tituluočiausia ketvirtfinalio dalyvė „Manchester United“ Belgijoje nesugebėjo įveikti Briuselio „Anderlecht“ – 1:1 (1:0). Jose Mourinho auklėtiniai pirmavo po Henrikho Mkhitaryano įvarčio, pelnyto 37-ąją minutę. Pačioje rungtynių pabaigoje rezultatą išlygino Leanderis Dendonckeris.
2017-04-14

Europos lygoje – solidus Gediminas Mažeika ir bananą aikštėje valgantis Marcosas Rojo

Ketvirtadienį „Old Trafford“ stadione Mančesteryje vykusiose UEFA Europos lygos rungtynėse tarp „Manchester United“ ir „Rostov“ sėkmingai teisėjavo lietuvis Gediminas Mažeika. Rungtynės įsiminė ir netradiciniu epizodu – aikštėje bananą valgančiu argentiniečiu Marcosu Rojo. „Manchester United“ laimėjo 1:0 (0:0) ir pateko į ketvirtfinalį. Pirmasis mačas Rostove baigėsi 1:1. Mančesteryje vykusios rungtynės buvo emocingos, bet G. Mažeika puikiai kontroliavo situaciją.
2017-03-17

Sužaistos pirmosios Europos lygos aštuntfinalio rungtynės

Ketvirtadienį sužaistos pirmosios UEFA Europos lygos aštuntfinalio rungtynės. Įvarčiais lijo Belgijoje, kur derbyje „Gent“ 2:5 pralaimėjo „Genk“. Nugalėtojams dublį įmušė Mbwana Samatta. Rezultatyviai baigėsi ir „Lyon“ (Prancūzija) – „Roma“ rungtynės.
2017-03-10

Paaiškėjo visi Europos taurės aštuntfinalio dalyviai

Paaiškėjo visi UEFA Europos lygos aštuntfinalio dalyviai. Ketvirtadienį sužaista 13-a šešelioktfinalio rungtynių. Vigo „Celta“ (Ispanija) į kitą etapą žengė po pratęsimo, o didžiausią pergalę pasiekė Liono „Lyon“ (Prancūzija) – 7:1. Didžiausia intriga vyko Charkovo „Metalist“ stadione. Donecko „Šachtar“ (Ukraina) jau buvo viena koja aštuntfinalyje, bet 91-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Iago Aspas. Bendras rezultatas tapo 1:1, tad teko žaisti pratęsimą.
2017-02-24

Belgijoje užfiksuotas netyčia įmuštas reto grožio įvartis

Belgijos „Pro“ lygoje Brugės „Cercle“ saugas Lukas van Eenoo 3-3 pasibaigusiame mače pelnė reto grožio įvartį į „Genk“ vartus. Žaidėjas atsidūrė tinkamu laiku ir tinkamoje vietoje, kuomet varžovų gynėjas bandė išmušti kamuolį nuo savo vartininko aikštelės ir pataikė tiesiai į L.Van Eenoo koją, nuo kurios atsimušęs kamuolys įskriejo į dešinįjį vartų kampą.
2012-07-31

Po „Chelsea“ gynėjo palaiminimo du F. Torreso įvarčiai

Fernando Torresas grįžo į vėžias ir prisiminė įvarčių skonį – šią savaitę Londono „Chelsea“ puolėjas pelnė du įvarčius į „Genk“ vartus. Tiesa, tokia sėkmė gali būti susijusi ne tik su geresne sportine forma, bet ir dvasiniais reikalais. Prieš rungtynes televizijos kameros užfiksavo, kaip kitas Anglijos ekipos gynėjas Davidas Luizas palaimina ispaną. Sutapimas ar ne, bet brazilo žodžiai tikrai pasiekė Dievo ausį.