fabregas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „fabregas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „fabregas“.

Meksikos bokso žvaigždei užsipuolus Messi, argentinietį užstojo buvę komandos draugai: „Tu nežinai, kokia yra rūbinės tvarka“

Daugkartinis pasaulio bokso čempionas Saulis „Canelo“ Alvarezas pagrasino argentiniečiui Lioneliui Messi ir apkaltino legendinį futbolininką nepagarba Meksikos vėliavai, kuomet internete pasirodė vaizdai iš Argentinos rūbinės, kurioje jie šventė pergalę prieš Meksiką. S.Alvarezas sureagavo į vieną iš epizodų iš rūbinės, kurioje ant žemės buvo matyti meksikietiški marškinėliai, kuriuos L.Messi kliudė kojomis. „Ar matėte, kaip L.Messi valė grindis su mūsų marškinėliais ir vėliava.
2022-11-28

Dviem pergalingais šūviais Cescas Fabregasas pratęsimo trileryje patiesė Anglijos čempionus

EFL taurės trečiame rate Londono „Chelsea“ tik po pratęsimo 4:2 įveikė „Premier“ lygos čempionus „Leicester City“. Rungtynių didvyriu tapo iki šiol stratego Antonio Conte ignoruojamas Cescas Fabregas, įmušęs du pergalingus įvarčius per pratęsimą. Įdomu, kad rungtynių pradžia daug gero ir gražaus žadėjo „Leicester City“ komandai. Anglijos čempionai praėjus 35 minutėms pirmavo 2:0, tačiau „Chelsea“ dar prieš pertrauką skirtumą sušvelnino, o antrajame kėlinyje ir išlygino.
2016-09-21

Cescas Fabregas: Neymaras užims Lionelio Messi sostą

Londono „Chelsea“ saugas Cescas Fabregas sezoną žaidė su „Barcelona“ atakų meistru Neymaru „Camp Nou“ stadione ir neabejoja, kad brazilų talentas užims vietą tarp geriausių visų laikų futbolininkų. C. Fabregas tiki, kad Neymaras sėkmingai seks L. Messi pėdomis ir taps geriausiu futbolininku planetoje, kai tik argentinietis pakabins sportbačius ant vinies. C. Fabregas turėjo progos įsitikinti Neymaro sugebėjimais – žaidė kartu su juo Barselonoje, kai brazilas atvyko į komandą 2013 metais.
2015-11-27

Cescas Fabregasas: „Chelsea“ – ne vaikų darželis

„Premier“ lygos čempionai kol kas nesugeba sustyguoti savo žaidimo taip, kad pasipiltų pergalės, tačiau saugas Cescas Fabregasas pavojaus varpais nemuša. Anot jo, Londono „Chelsea“ – nėra vaikai, kurie dėl prastos pradžios nelaikytų ašarų, o titulai kol kas dar „nenuplaukė“. Mėlynieji laimėjo tik dvejas iš septynių „Premier“ lygos rungtynių. Tai – didelis kontrastas lyginant su praėjusiu sezonu, kur nuo pat pradžių jie parodė, kad bus pagrindiniai pretendentai į čempionų titulą.
2015-09-29

„Arsenal“ strategas Arsene'as Wengeras: gailiuosi pardavęs Cescą Fabregasą

Londono „Arsenal“ strategas Arsene‘as Wengeras pripažino, jog gailisi leidęs išvykti buvusiam kapitonui Cescui Fabregasui, kuris dabar atstovauja „Chelsea“. 27-erių metų ispanas 2011-aisiais palikęs „kanonierius“ persikėlė į „Barcelona“, tačiau neįsitvirtinęs startinėje katalonų sudėtyje sugrįžo į Londoną, tiesa, į „aristokratų“ gretas. Wengeras taip pat išreiškė viltį, kad Fabregasas nebus nušvilptas „Emirates“ stadione.
2015-04-24

„Chelsea“ įveikė „Stoke City“ ir tapo vienvaldžiu „Premier“ lygos lyderiu

Pirmadienį vėlai vakare Anglijos „Premier“ lygoje buvo sužaistos paskutinės 17-ojo turo rungtynės. „Stoke City“ savo žiūrovų akivaizdoje susitiko su čempionato lydere Londono „Chelsea“ ekipa. „Kietose“ rungtynėse rezultatu 0-2 pergalę iškovojo „mėlynieji“. „Stoke“ žaidė itin agresyviai ir ne kartą pavojingu būdu stabdė varžovus iš sostinės. Tačiau „Chelsea“ vienuolikė akistatą prasidėjo itin sėkmingai, nes jau 2-ąją minutę ekipą į priekį išvedė jos kapitonas Johnas Terry.
2014-12-23

„La Liga“: „Barcelona“ paskutinėmis akimirkomis išplėšė neįtikėtiną pergalę prieš „Sevilla“

Šeštadienį Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse sužaistos pirmosios keturios VI-ojo turo rungtynės. Sunkią pergalę išvykoje iškovojo turnyro lyderė „Barcelona“. Katalonijos milžinė patyrė „šaltą dušą“, kai „Sevilla“ žaidėjai Piotras Trochowskis ir Alvaro Negredo atitinkamai 25 ir 48 minutėmis įmušė įvarčius ir savo ekipą išvedė į priekį 2:0. Svečių viltys atgijo 53 minutę „įvarčių sąskaitą“ atidarius Cescui Fabregasui.
2012-09-30

Prieš mušdamas lemtingą baudinį C. Fabregas kalbėjosi su kamuoliu

Ispanijos rinktinės žaidėjas Cescas Fabregas prieš lemtingą baudinį, kuris ispanų ekipai atvėrė kelią į  Europos futbolo čempionato finalą kalbėjosi su kamuoliu, praneša britų dienraštis „The Telegraph“. Ispanijai, vienuolikos baudinių serijoje pirmaujant 3-2, C. Fabregas padėjo kamuolį ant baudinio mušimo žymos ir pasakė keletą žodžių.
2012-06-28

C. Fabregas: rungtynių rezultatas – kažkokia nesąmonė

„Barcelona“ saugas Cescas Fabregas liko labai nustebęs, kai atsakomajame UEFA Čempionų lygos mače paaiškėjo, jog į finalą pateko ne ispanai, o Londono  „Chelsea“ futbolininkai, praneša ispanų dienraštis „Marca“. Anot jo, C.Fabregasas kelias minutes visiškai nebendravo nei su komandos nariais, nei su žurnalistais. Ir tik paskui, atslėgus pirmajam nusivylimui, ispanai ėmė atsakinėti į klausimus. „Visa komanda nusivylusi. Šios lygiosios, tiksliau pralaimėjimas pusfinalyje yra neteisingas.
2012-04-25

P. Guardiola: bus visiškai normalu, jei „Barcelona" nelaimės jokių trofėjų

„Barcelona“ treneris Pepas Guardiola neskuba žadėti naujų trofėjų. Ispanijos čempionai vasarą įsigijo Cescą Fabregasą ir Alexį Sanchezą, tačiau du pastaruosius mačus su „Real Sociedad“ ir „Milan“ baigė lygiosiomis ir susilaukė dėl to kritikos. „Niekuomet nežadėsiu jokių trofėjų. Atvirai kalbant, būtų lygiai taip pat normalu, jei nieko nelaimėtume,- sakė Guardiola. - Viskas, ką galiu pažadėti: ekipa žais atpažįstamą futbolą.