EFL taurės trečiame rate Londono „Chelsea“ tik po pratęsimo 4:2 įveikė „Premier“ lygos čempionus „Leicester City“. Rungtynių didvyriu tapo iki šiol stratego Antonio Conte ignoruojamas Cescas Fabregas, įmušęs du pergalingus įvarčius per pratęsimą.

Įdomu, kad rungtynių pradžia daug gero ir gražaus žadėjo „Leicester City“ komandai. Anglijos čempionai praėjus 35 minutėms pirmavo 2:0, tačiau „Chelsea“ dar prieš pertrauką skirtumą sušvelnino, o antrajame kėlinyje ir išlygino. „Leicester City“ šansus laimėti itin sumažino raudonoji kortelė Marcinui Wasilewskiui prieš pat pagrindinio rungtynių laiko pabaigą.

Ispanas vis dar laukia, kada strategas išleis jį į starto sudėtį „Premier“ lygos rungtynėse, tačiau pagyręs saugą A. Conte tvirtino, kad tai dar negarantuoja jam vietos komandoje.

„Cescas yra „Chelsea“ žaidėjas, esu laimingas dėl jo požiūrio ir darbo treniruotėse. Mano galva, jis labai tobulėja, ypač jei kalbėsime apie situacijas ginantis. Esu atviras savo žaidėjams – kai jie nusipelno žaisti, leidžiu į aikštę.

Kitas rungtynes „Chelsea“ žais su „Arsenal“, tačiau C. Fabregas jokių garantijų, kad nebešildys atsarginių suolo, neturi. „Visi žaidėjai turi galimybę žaisti su „Arsenal“. Dar yra trys dienos ir žiūrėsime, kas per treniruotes įtikins, kad vertas to. Noriu, kad futbolininkai sukurtų gerą konkurenciją ir rungtynės po rungtynių suteiktų galimybę man parinkti geriausią sudėtį“, - teigė A. Conte.