eibar

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „eibar“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „eibar“.

„La Liga“: Suarezo smūgis įtvirtino „Atletico“ poziciją viršūnėje

Madrido „Atletico“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse 2:1 įveikė „Eibar“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė dar tris taškus. Marko Dmitrovičius 12-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „Eibar“ į priekį 1:0. Luisas Suarezas 40-ąją minutę nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išlygino rungtynių rezultatą 1:1. Garcia Kike 43-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo virš vartų.
2021-01-22

Be Messi žaidusi „Barcelona“ barsto taškus Ispanijoje

Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynės tarp „Barcelona“ ir „Eibar“ komandų baigėsi lygiosiomis 1:1. Martinui Braithwaite‘ui 8-ąją minutę nepavyko realizuoti teisėjo skirto vienuolikos metrų baudinio ir rezultatas išliko nepakitęs. M.Braithwaite‘as 25-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką. Visgi teisėjas pasinaudojęs VAR technologijos peržiūra užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.
2020-12-29

Du Benzemos įvarčiai išplėšė „Real“ pergalę

Karališkasis Madrido „Real“ klubas grįžo į pergalių kelią Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse. 31-ojo turo rungtynėse „Real“ namie 2:1 (0:1) palaužė „Eibar“. Šeimininkai atsiliko, kai 39-ąją minutę pasižymėjo Marcas Cardona, bet antroje susitikimo pusėje savo žodį tarė Karimas Benzema. Puolėjas pelnė du įvarčius 59 ir 81 minutėmis bei leido išvengti „Real“ dar vieno gėdingo pralaimėjimo. „Real“ su 60 taškų žengia treti.
2019-04-06

Sensacija Ispanijoje: „Eibar“ ekipa sutrypė Madrido „Real“

Sensacingą pralaimėjimą Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse patyrė karališkasis Madrido „Real“ klubas, kuris 13-ojo turo rungtynėse išvykoje neturėjo jokių šansų prieš „Eibar“ futbolininkus. Mačas baigėsi triuškinančia šeimininkų pergale 3:0 (1:0). Juos į priekį jau 16-ąją rungtynių minutę išvedė tiksliai smūgiavęs Gonzalo Escalante, o vėliau krito ir Sergio Enricho (52 min.) ir Kike (57 min.) įvarčiai. „Real“ ilgiau kontroliavo kamuolį (61/39 proc.
2018-11-24

Ispanijoje – Madrido klubų pergalės

Ispanijos futbolo lygoje pergales iškovojo trys Madrido klubai. „Atletico“ namuose 3:0 (1:0) nugalėjo Valensijos „Levante. 33-ąją minutę įvartį pelnė Angelis Correa, 48-ąją – Antoine’as Griezmannas, 77-ąją – Fernando Torresas. „Real“ svečiuose 2:1 (1:0) įveikė „Malaga“. 29-ąją minutę pasižymėjo Isco. Ispanas 63-ąją atliko rezultatyvų perdavimą, o įmušė Casemiro. 93-ąją minutę „Malaga“ viltis atgaivino Diego Rolanas.
2018-04-15

Kai gamta šaukia: rungtynių metu į „kelnes pridėjęs“ futbolininkas turėjo pasikeisti apatinius

Ispanijos „La liga" futbolo čempionato rungtynės tarp Madrido „Real" ir „Eibar" komandų pasižymėjo ne tik atkaklia kova, bet ir juoką keliančia situacija. Čempionų titulą ginantys „Real" futbolininkai mačo pabaigoje 2:1 palaužė varžovų pasipriešinimą, o po rungtynių nugalėtojų komandos treneris atskleidė vieną pikantišką dvikovos detalę.
2018-03-11

Ronaldo išgelbėjo „Real“ nuo eilinio košmaro Ispanijoje

Šeštadienio popietę Ispanijoje startavo 28-as „La liga“ turas. Pirmose rungtynėse čempionų titulą ginantys Madrido „Real" futbolininkai išvykoje 2:1 (1:0) palaužė „Eibar" klubą. Antradienį UEFA čempionų lygos ketvirtfinalio duris pravėrusi Madrido ekipa 34-ą minutę po Cristiano Ronaldo įvarčio pirmą kartą išsiveržė į priekį (1:0). Antrojo kėlinio pradžioje (50 min.
2018-03-10

„Real“ pergalę lėmė brangiausių komandos futbolininkų įvarčiai

Cristiano Ronaldo mušė dublį, įvartį pridėjo Garethas Bale’as, rezultatyvų perdavimą atliko Karimas Benzema. Madrido „Real“ puolimo trejetas padėjo komandai savo aikštėje 3:1 (2:0) nugalėti to paties miesto „Getafe“ futbolininkus. C. Ronaldo įvarčius pelnė 45+1 ir 78 minutėmis. G. Bale’as atidarė rungtynių tikslių smūgių sąskaitą, pasižymėjęs 24-ąją minutę. Rezultatyvius perdavimus atliko Isco, K. Benzema bei Marcelo.
2018-03-03

Krachas tęsiasi: „Real“ neįveikė dar vienų autsaiderių

Ispanijoje eilinius taškus prarado titulą ginantis Madrido „Real“. Čempionas šeštadienį svečiuose 2:2 (1:1) sužaidė su Valensijos „Levante“. „Real“ dukart pirmavo. 11-ąją minutę įmušė Sergio Ramosas, 81-ąją – Isco. „Levante“ abusyk lygino rezultatą. 42-ąją minutę įvartį pelnė Emmanuelis Boatengas, 89-ąją – Giampaolo Pazzini. „Real“ (39 taškai) užima ketvirtąją poziciją, „Levante“ (20 tšk.) – 17-ąją. Čempionus lenkia „Barcelona“ (57 tšk.), Madrido „Atletico“ (46 tšk.) ir „Valencia“ (40 tšk.
2018-02-04

Ištikimas sau: Diego Costa debiutavo įvarčiu ir raudona kortele

Pirmąsias rungtynes sužaidė į Madrido „Atletico“ po ketverių pertraukos grįžęs kontraversiškasis Diego Costa. Futbolininkas debiutavo įvarčiu ir raudona kortele. „Atletico“ laimėjo derbį namie – 2:0 (1:0) nugalėjo sostinės „Getafe“. 18-ąją minutę įmušė Angelis Correa, 68-ąją – debiutuojantis D. Costa. Jis įvartį nubėgo švęsti į tribūnas ir gavo antrąją geltoną kortelę. Pirmąją puolėjas užsidirbo 62-ąją minutę. D. Costa visos savo karjeros metu garsėjo kontraversišku elgesiu.