baltijos mačas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „baltijos mačas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „baltijos mačas“.

Lietuvos rinktinė sieks pralaužti latvių tvirtovę

Lietuvos vyrų futbolo rinktinė pasiryžusi po ilgos pertraukos parklupdyti Latviją jos tvirtovėje. Pergalė trečiadienį Liepojoje leistų užsitikrinti Baltijos taurės trofėjų dar nesibaigus turnyrui ir nutraukti nesėkmingą vizitų pas kaimynus seriją. Paskutinį kartą Latvijoje lietuviai nugalėjo 1998 metais - tuomet Baltijos taurės rungtynės taip pat vyko Liepojos stadione. Mūsiškiai nugalėjo 2:1, o pergalingą įvartį pelnė 71 minutę a.a. Irmantas Stumbrys.
2016-06-01

Grakščiausių kūnų šou persikėlė į Šilutę!

Šeštadienis – karšta diena Lietuvos kultūrizmo visuomenei. Šiandien Šilutėje vyks šalies jaunimo bei veteranų pirmenybės, o vakarop startuos ilgai lauktas XI-asis „Baltijos mačas“. Pirmojoje šios dienos dalyje kultūrizmo ir fitneso gerbėjai galės susipažinti su pajėgiausiais klasikinio kultūrizmo, merginų kūno Fiuneso bei bikinio kategorijų jaunaisiais atletais. Šiandien paaiškės ir pajėgiausi veteranai. Tv3.lt siūlo susipažinti su varžybų užkulisiais.
2015-04-25

1968-ieji – tarptautinių kultūrizmo varžybų „Baltijos mačas“ gimtadienis!

Pirmasis „Baltijos mačas“, kuriame varžėsi Lietuvos, Latvijos ir Estijos atletai, vyko Kaune 1968-aisiais metais. Kadangi varžybos buvo atviros balandžio 20 dieną į Kauną atvyko sportininkai ir iš Leningrado, Maskvos, Tiumenės, Omsko bei Lenkijos. Absoliučiu šių varžybų nugalėtoju tapo lietuvis Leonas Pivoriūnas, o komandinėje įskaitoje Lietuva buvo pirma, latviai liko antri, o estams teko trečia vieta. Antrasis „Baltijos mačas“ vyko Palangoje 1969-aisiais.