80
Krepšinio rungtynės: Auksinė 2003m. Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė prieš žvaigždžių rinktinę (Lukas Balandis/ BNS nuotr.)

Auksinė rinktinė proginėse rungtynėse Vilniuje kiek netikėtai 62:68 pralaimėjo Žvaigždžių rinktinei. Antano Sireikos vadovaujami 2003 m. Europos čempionai proginėse rungtynėse ASG arenoje nusileido iš Lietuvos jaunimo ir buvusių krepšininkų sudarytai komandai.

80

Europos čempionai ilgą laiką pirmavo, o po trijų kėlinių pirmavo 55:49.

Vis tik auksinė rinktinė pritrūko kvapo svarbiausiu metu. Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 2.50 min. auksinė rinktinė atsilikinėjo 60:63.

Tuomet minutės pertraukėlės paprašė Antanas Sireika, tačiau ji rezultato neatnešė. Varžovų komandoje Mindaugas Lukauskis pataikė tritaškį, o Emilis Bartninkas ir Dominykas Butka padidino skirtumą iki 68:60.

Rezultatą baudų metimais sušvelnino Ramūnas Šiškauskas.

Ketvirtadienio vakarą ant parketo išbėgo 9 Europos čempionai.