Berlyno ALBA – Miuncheno „Bayern“  (nuotr. SCANPIX)

Vokietijos klubų akistatoje – „Bayern“ pergalė

Sunkią pergalę Eurolygoje iškovojo Miuncheno „Bayern“ (2-5) krepšininkai.

5

Antrąją pergalę paeiliui pasiekę bavarai šį kartą svečiuose po atkaklios kovos 79:77 (26:15, 19:24, 23:19, 11:19) palaužė Berlyno ALBA (3-4) klubą, kuris pralaimi jau ketvirtas rungtynes iš eilės.

Svečiai galingai pradėjo susitikimą ir jau pirmajame kėlinyje susikrovė dviženklę persvarą (26:12).

Visgi, ši sparčiai menko ir jau antrajame kėlinyje rezultatas tapo lygus (32:32).

Nors po didžiosios pertraukos bavarai atsitiesė ir ketvirto kėlinio pradžioje puikavosi 11 taškų pranašumu (73:62), tačiau lengvo gyvenimo tas neužtikrino.

Likus žaisti kiek daugiau nei 2 minutes, po Jaleeno Smitho baudų metimas ekipas teskyrė 3 taškai (78:75).

Augustine‘as Rubitas pataikė tik vieną baudos metimą ir suteikė šansų oponentams, tačiau per beveik 2 minutes šie pelnė tik du taškus ir pergalės nenugvelbė iš panosės – 79:77.

„Bayern“: Andreasas Obstas (4/6 trit.) ir Augustine‘as Rubitas (7/8 baud.) po 14, Corey Waldenas 12 (6 rez. perd.), Othello Hunteris 10, Freddie Gillespie 6.

ALBA: Jaleenas Smithas 20 (2/6 dvit., 4/6 trit., 4/6 baud.), Malte Delow 13, Luke‘as Sikma 12 (7 atk. kam., 9 rez. perd., 27 n. b.), Johannesas Thiemannas 9.