Pergalių ir pralaimėjimų santykį teigiamu Eurolygoje pavertė Stambulo „Anadolu Efes“ (12/11) krepšininkai, iškovoję antrąją pergalę iš eilės ir trečiąją per paskutinius keturis mačus.

Turnyro nugalėtojai šį kartą namuose 78:72 (15:16, 17:20, 22:14, 24:22) įrodė pranašumą prieš Vilerbano ASVEL (9/15) komandą, kuriai tai buvo ketvirtoji nesėkmė paeiliui.

Pirmoji rungtynių dalis priklausė svečiams iš Prancūzijos, kurie antrajame kėlinyje buvo nutolę 7 taškais (21:28).

Vis dėlto, po didžiosios pertraukos situacija ant parketo pasikeitė. Turkai, surengę sėkmingą atkarpą 11-0, ne tik visiškai panaikino deficitą, tačiau šoko į priekį 8 taškų skirtumu (48:40).

Ketvirtajame kėlinyje aikštės šeimininkai pridėjo spurtą 12-0, kuris leido pirmą kartą mače įgyti dviženklę persvarą (68:54).

Susitikimo pabaigoje svečiai sugebėjo sumažinti deficitą iki 5 taškų (73:68), tačiau pastarųjų pastangas niekais pavertė Bryantas Dunstonas, pataikęs tritaškį, o vėliau dar du taškus po perimto kamuolio pridėjo ir Shane‘as Larkinas (78:68).

Per likusias 8 sekundes prancūzai pelnė keturis taškus be atsako, tačiau tai mače jau nieko nepakeitė. Pergalė atiteko aikštės šeimininkams – 78:72.

„Anadolu Efes“: Shane‘as Larkinas 19 (3/7 dvit., 4/7 trit., 1/2 baud., 8 rez. perd., 4 per. kam.), Krunoslavas Simonas 14, Tiboras Pleissas 12, Rodrigue‘as Beauboisas 10, Bryantas Dunstonas 9, Vasilije Micičius 7 (1/6 trit., 5 rez. perd.).

ASVEL: Marcosas Knightas 21 (8/11 dvit., 1/3 trit., 2/3 baud., 12 atk. kam., 30 n. b.), Chrisas Jonesas (6 rez. perd.) ir Matthew Strazelas (5 kld.) po 13, Dylanas Osetkowski 7, Paulas Lacombe‘as ir Youssoupha Fallas po 6.