NBA Vakarų konferencijos lyderių susitikime pergalę iškovojo Minesotos „Timberwolves“ (33/14). Po permainingos kovos jie rezultatu 107:101 (29:28, 20:19, 24:30, 34:24) įveikė Oklahomos „Thunder“ ekipą.

Anthony Edwardsas nugalėtojams pelnė 27 taškus, Karlas-Anthony Townsas pelnė 21 tašką ir atkovojo 10 kamuolių, Rudy Gobertas pridėjo 12 taškų ir 17 atkovotų kamuolių.

„Thunder“ treneris Markas Daigneault šį mačą dėl jo intensyvumo pavadino „pakylėtomis rungtynėmis“ – jose net 24 kartus keitėsi pirmaujanti komanda.

Pralaimėjusiems Shai Gilgeousas-Alexanderis pelnė 37 taškus, Jalenas Williamsas pridėjo 20 taškų. Vienas geriausių NBA naujokų „Oklahoma City“ žaidėjų Chetas Holmgrenas per 32 minutes pelnė tik 4 taškus.

„Thunder“ po penkių pergalių serijos pralaimėjo antrą kartą iš eilės.

Likus kiek mažiau nei 3 minutėms iki rungtynių pabaigos „Thunder“ pirmavo 97:96, bet Minesota perėmė kontrolę. A. Edwardsas dvitaškiu išvedė „Timberwolves“ į priekį 101:97, o vėliau jiems pavyko išsilaikyti priekyje ir pasiekti svarbią pergalę.

Trečiadienį vakare „Timberwolves“ priims Dalaso „Mavericks“ komandą, o „Thunder“ susitiks su Denverio „Nuggets“.

„Timberwolves“: Anthony Edwardsas 27 (4 atk. kam., 4 rez. perd.), Karlas-Anthony Townsas 21 (10 atk. kam., 6 rez. perd.), Jadenas McDanielsas 14, Rudy Gobertas 12 (18 atk. kam.), Nickeilas Alexanderis-Walkeris 12, Jordanas McLaughlinas 10.

„Thunder“: Shai Gilgeousas-Alexanderis 37 (7 atk. kam., 8 rez. perd.), Jalenas Williamsas 20, Joshas Giddey 13 (4 atk. kam.).