Įspūdinga įvarčiu fiesta baigėsi 37-ojo Anglijos „Premier“ lygos rungtynės Birmingeme tarp „Aston Villa“ ir „Liverpool“ ekipų 3:3 (1:2). Šios rungtynės buvo itin svarbios Unai Emery ekipai, kuri kovoja dėl vietos Čempionų lygoje ir lygios šiek tiek komplikavo jos šansus žaisti stipriausioje Europos futbolo lygoje.

„Aston Villa“ (68 tšk.) ekipai turnyrinėje lentelėje ant kulnų lipa penktoje vietoje žengiantys Londono „Tottenham“ (63 tšk.) futbolininkai, kurie žais dar dvejas rungtynes. Jei laimėtų abejas į Čempionų lygą išeitų londoniečiai, tačiau jų laukia nelengvas iššūkis – jau rytoj vyksiančios rungtynės su „Manchester City“.

Rungtynės prasidėjo vaikiška Emiliano Martinezo klaida ir įvartį į argentiniečio vartus 2-ą minutę pasiuntė Harvey Elliotas. Vėliau aikštės šeimininkai išlygino rezultatą po Youri Tielemanso 12-ą minutę pelnyto įvarčio.

Tame pačiame kėlinyje Jurgeno Kloppo auklėtinius į priekį išvedė Cody Gakpo 2:1, o antroje rungtynių pusėje „Liverpool“ padvigubino persvarą po Jarello Quansah smūgio galva 3:1.

Visgi U. Emery ekipa nepasidavė, o vakaro herojumi tapo du įvarčius rungtynių pabaigoje pelnęs Jhonas Duranas.