Milano „Inter“ klubas Italijos „Serie A“ lygos rungtynėse namuose 3 – 1 nugalėjo „Cremonese“ futbolininkus.

Joaquinas Correa 12-ąją minutę pirmasis atsidūrė prie vartininko atremto kamuolio ir nukreipęs jį į vartus išvedė „Inter“ į priekį 1:0.

Nicola Barella 38-ąją minutę nuostabiu smūgiu nuginklavo vartininką ir padvigubino šeimininkų ekipos pranašumą 2:0.

Lautaro Martinezas 76-ąją minutę tiksliai pasiuntė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir šių rungtynių rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

Edinas Džeko 87-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko.

Davidas Okereke rungtynių pabaigoje pridėjo savo pelnytą įvartį ir sušvelnino šio susitikimo rezultatą 1:3.