Po keturių pralaimėjimų iš eilės į pergalių kelią Eurolygoje stipriai žengia Miuncheno „Bayern“ (3/4) krepšininkai.

Pastarieji svečiuose 82:69 (19:18, 18:18, 20:19, 25:14) įveikė Berlyno ALBA (2/5) komandą ir pasiekė jau trečią pergalę paeiliui.

Rungtynės buvo itin atkaklios. Didžiausias skirtumas tarp ekipų per tris pirmuosius kėlinius buvo 7 taškai (53:46).

Visgi, situacija pasikeitė ketvirtajame kėlinyje. Jo antroje dalyje Miuncheno krepšininkai tiesiog ėmė dominuoti – po dviejų tritaškių iš eilės padidino skirtumą iki dviženklio (74:64).

Berlyno ekipa nesugebėjo atsikirsti ir rungtynių pabaigoje bavarai pridėjo dar penkis taškus be atsako bei užtikrintai pasiėmė pergalę.

„Bayern“: Darrunas Hilliardas 25 (4/8 dvit., 4/9 trit., 5/5 baud.), Nickas Weileris-Babbas 16, Othello Hunteris 13 (8 atk. kam.), Corey Waldenas ir Augustine‘as Rubitas po 9.

ALBA: Maodo Lo 23 (4/5 dvit., 3/6 trit., 6/6 baud.), Luke‘as Sikma 10, Oscaras Da Silva ir Louisas Olinde‘as (9 atk. kam.) po 9, Jaleenas Smithas (7 kld.) ir Johannesas Thiemannas po 6.