29
K. Evansas. (nuotr. zalgiris.lt)

Dar vieną pralaimėjimą Eurolygoje patyrė Kauno „Žalgiris“ (4/6), kuris svečiuose 72:89 (19:19, 12:24, 21:26, 20:20) nusileido turnyro vicečempionams ir Pirėjo „Olympiakos“ (6/4) krepšininkams, tarp kurių yra ir Ignas Brazdeikis.

29

Maža to, rungtynių dėl traumos dar nebaigė Tomas Dimša. Gynėjas antrojo kėlinio pabaigoje viename iš epizodų skaudžiai nusileido ir, preliminariai, susižeidė petį. Po didžiosios pertraukos jis nerungtyniavo.

O rungtynes komandos pradėjo kiek vangiai, tačiau dar apylygiai. Vis pirmavo tai vieni, tai kiti, o po dešimties minučių rezultatas apskritai buvo lygus 19:19.

Panašiai prasidėjo ir antrasis kėlinys, bet jam artėjant į pabaigą žalgiriečiai įkrito į duobę, kai „Olympiakos“ pataikė kelis skaudžius tritaškius, o daugmaž keturių minučių atkarpą iš viso „Žalgiris“ pralaimėjo 0:14 ir šeimininkai ėmė tolti.

Kėlinio pabaigoje „Žalgiris“ dar kelis kartus užpuolė, bet vis vien po dviejų kėlinių jau atsilikinėjo 31:43.

Po didžiosios pertraukos vaizdas nepasikeitė. „Olympiakos“ gerai metė iš toli ir iškart nubraukdavo visus žalgiriečių bandymus sugrįžti į rimtesnę kovą dėl pergalės. Prieš lemiamą ketvirtį graikai jau pirmavo 69:52.

K. Evanso traukiami žalgiriečiai ketvirtajame kėlinyje dar bandė vytis, bet graikai užtikrintai išlaikė saugų bei pergalingą pranašumą ir galiausiai šventė pergalė.

I.Brazdeikis sužaidė geriausią sezono mačą Eurolygoje ir per 19 minučių pelnė 9 taškus (1/1 dvit., 2/3 trit., 1/4 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, iųprovokavo 2 pražangas, 2 kartus prasižengė ir surinko 15 naudingumo balų.

OLY į pergalę vedė karjeros pasirodymą surengęs amerikietis I.Canaanas, kuris pelnė 25 taškus (4/6 dvit., 4/6 trit., 5/5 baid.) ir surinko 25 naudingumo balus.

„Olympiakos“: Isaiah Canaanas 25, Alecas Petersas 25 (4/5 trit., 6 atk. kam.), Thomasas Walkupas 14 (4/7 trit.), Ignas Brazdeikis 9 (6 atk. kam.), Nikola Milutinovas 6.

„Žalgiris“: Keenanas Evansas 21, Kevarriusas Hayesas ir Brady Manekas – po 10, Lukas Lekavičius 9, Edgaras Ulanovas 6, Arnas Butkevičius 5.

Užkniso Maskvytis su tuo Ulanovu ,nebespėja į gynybą, vistiek vos vilkdamas kojas laksto.Gėda Jankūne,sėdi su šlipsu vaidini direktoriu bet nieko nematai dirbk truputį ,nenorėk nugyventi tik su šlipsu