„Šiaulių“ krepšininkai pralaimėjo ir bronzinį mūšį Danijoje

Žydrūno Urbono auklėtiniams nepavyko Šiaurės Europos krepšinio lygoje (ENBL) turnyre iškovoti medalių. „Šiaulių“ krepšininkai mažajame finale 73:83 (22:17, 19:23, 16:23, 16:20) pralaimėjo Lježo „Liege Basket“ ekipai iš Belgijos.

Šiauliečiai gerai pradėjo rungtynes ir pirmajame kėlinyje netgi buvo įgiję dviženklį pranašumą (20:10), bet varžovai dar iki ketvirčio pabaigos atsilikimą sumažino – 17:22. Antrajame ketvirtyje „Šiaulių“ persvara buvo pasiekusi netgi 12 taškų (37:25), tačiau tuomet Lietuvos klubas vėl krito į duobę ir į pertrauką išsinešė minimalų pranašumą – 41:40.

Po pertraukos jau varžovai diktavo madas ir nors jų turima persvara greitai neaugo, tačiau po trijų kėlinių jie pirmavo 63:57. Galutinis lūžis įvyko ketvirtojo kėlinio pirmosiomis minutėmis, kuomet Lježo klubas didino atotrūkį iki dviženklio – 73:62. Ž.Urbono auklėtiniams grąžinti intrigos jau nepavyko ir belgų klubas šventė pergalę.

Nugalėtojų gretose žibėjo Ejimoforas Anosike, kuris pelnė 34 taškus (11/19 dvit., 3/6 trit., 3/6 baud.), atkovojo 18 kamuolių ir surinko 38 naudingumo balus.

Turnyro finale susitiks Orhuso „Bakken Bears“ ir Voluntario CSO komandos.

„Šiauliai“: Dovydas Romančenko 19 (6/7 dvit., 6 atk. kam.), Seanas Armandas 16 (6 rez. per.), Danielis Baslykas 9, Tomašas Pavelka 7.

Liege Basket“: Ejimoforas Anosike 34 (18 atk. kam.), Angelis Rodriguezas 12 (9 rez. per.), Anthony Cambo 10 (1/5 trit.), Olivier Trosfointaines 8.