Europos Šiaurės krepšinio lygos (ENBL) pusfinalyje „Šiauliams“ teko pripažinti finalo ketverto šeimininkų Orhuso „Bakken Bears“ pranašumą 90:77 (22:14, 20:16, 21:26, 27:21).

Pirmąjį kėlinį blankiai pradėję šiauliečiai leido varžovams susikurti persvarą nuo pirmųjų rungtynių minučių. Itin prastai puolime savo progas išnaudoję bei tritaškius pro šalį mėtę Lietuvos krepšininkai po dviejų ketvirčių atsilikinėjo rezultatu 30:42.

Po pertraukos į aikštę „Šiauliai“ grįžo su dviguba energija. Keletą kartų pasižymėti pavyko pelnant dvitaškius su pražanga, o po Nojaus Mineikio tritaškio bei L. J. Thorpe‘o prasiveržimo skirtumas ištirpo iki 6 taškų.

Visgi, ir toliau puikiai tolimus metimus pataikę danai neleido svečiams priartėti ir trečiąjį kėlinį užbaigė turėdami dviženklę persvara – 63:56.

Užtikrintai lemiamame ketvirtyje atrodžiusi „Bakken Bears“ komanda susikrovė saugų pranašumą bei iškovojo kelialapį į turnyro finalą – 90:77.

Trečiadienį šiauliečių lauks kova dėl bronzos medalių. Joje teks susigrumti su pirmąjį pusfinalį pralaimėjusiais „Liege Basket“ krepšininkais.

„Šiauliai“: Shaquille‘as Keithas 21, Leonardas Thorpe‘as 11, Paulius Danusevičius 10.