„Liverpool“ Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse po įnirtingos kovos 2:1 įveikė Londono „Tottenham“ futbolininkus.

Mohamedas Salah 11-ąją minutę susistabdęs kamuolį nukreipė jį į dešinįjį vartų tinklą ir išvedė „Liverpool“ ekipą į priekį 1:0.

Ivano Perišičiaus 15-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją.

M.Salah 40-ąją minutę pasinaudojęs varžovo klaida sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir padvigubino svečių pranašumą 2:0.

Ericas Dieris 49-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau vartininkas Alissonas atrėmė kamuolį.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Ryanas Sessegnonas 51-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo greta varžovų vartų.

Harry Kane’as 70-ąją minutę tiksliai pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir sušvelnino šių rungtynių rezultatą 1:2.

Darwinas Nunezas 82-ąją minutę pasitaisęs kamuolį atliko galingą smūgį, tačiau pastarasis sudrebino vartų konstrukciją.