„Newcastle United“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 1:0 nugalėjo „Manchester United“ futbolininkus.

Šeimininkai nuo pat mačo pradžios žaidė geriau.

Miguelis Almironas 17-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau vartininkas Andre Onana atrėmė kamuolį, o vos po kelių minučių Alexanderio Isako pavojingai smūgiuotą kamuolį sėkmingai blokavo varžovas.

Išsiveržti į priekį jie galėjo kėlinio pabaigoje, bet Kierano Trippiero 39-ąją minutę po baudos smūgio smūgiuotas kamuolys pataikį į skersinį.

Galiausiai „Newcastle United“ išsiveržė į priekį po pertraukos, kai Anthony Gordonas 56-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Newcastle Utd“ ekipą į priekį 1:0.

Per likusį laiką šeimininkai kontroliavo mačo eigą, „Manchester United“ kartaias sukurdavo užuomazgas, bet pelnyti įvarčio jiems nepvayko.