Anglijos „Premier“ lygoje pergales iškovojo Londono „Arsenal“ ir „Manchester United“ klubai. Londono „Arsenal“ šeštadienį namuose 3:1 susitvarkė su „Burnley“ futbolininkais.

Į priekį šeimininkai įsiveržė per pridėtą pirmojo kėlinio laiką. Po skersuoto perdavimo į baudos aikštelę Bukayo Saka galva pasiuntė kamuolį link vartų, o pirmasis prie jo atsidūręs Leondro Trossardas iš arti smūgiu galva nuginklavo varžovų vartininką.

Prasidėjus antrajam kėliniui „Burnley“ išlygino rezultatą. Po rikošeto kamuolys atsidūrė vartuose kai smūgį atliko Joshas Brownhillas.

Vos praleidusi įvartį „Arsenal“ surengė savo atsaką. L. Trossardas pakėlė kampinį, po kurio aukščiausiai iššokęs Williamas Saliba tiksliai atakavo į oponentų vartus.

Savo pranašumą „Arsenal“ padidino 74-ąją minutę. Po dar vieno kampinio kamuolys iš pradžių sudrebino skersinį, o vėliau akrobatišku smūgiu Oleksandras Zinchenko pasiuntė kamuolį į vartų kampą.

Rungtynių pabaigoje Londono klubas liko dešimtyje. Už grubią pražangą buvo iš aikštės išvarytas Fabio Vieira.

Minimalia pergale šeštadienį džiaugėsi „Manchester United“. Jie namuose 1:0 palaužė „Luton“ atstovus.

Vienintelis rungtynių įvartis krito 59-ąją minutę. Baudos aikštelėje kamuolys atskriejo Victorui Lindelofui, o šis neklysdamas išvedė savo klubą į priekį.