Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje pergalę iškovojo „Liverpool“ ekipa, kuri namuose 3:1 nugalėjo „Bournemouth“ komandą.

Svečiai pirmieji išsiveržė į priekį, kai 3-ią minutę įvartį pelnė Antoine‘as Semenyo, tačiau jau 27-ą minutę Luisas Diazas rezultatą išlygino.

Persvarą šeimininkai įgijo 36-ą minutę, kai pasižymėjo Mohamedas Salah. Nors 58-ą minutę Alexis Macas Allisteris gavo raudoną kortelę, tačiau jau 62-ą minutę skirtumą padvigubino Diogo Jota.

Šeštadienį pergalę Anglijos „Premier“ lygoje šventė „Tottenham“ ekipa, kuri namuose 2:0 nugalėjo „Manchester United“ komandą. 49-ą minutę įvartį pelnė Pape Mataras Sarras, o 83-ią minutę į savus vartus įvartį nukreipė LIsandro Martinezas.

„Man United“ laimėjo tik vienas iš paskutinių 10 rungtynių „Premier“ lygoje Londone (3 lygiosios, 6 pralaimėjimai). Per pastarąsias 12 rungtynių Londone jie yra praleidę bent po įvartį.

Kitose rungtynėse „Brighton“ svečiuose 4:1 nugalėjo Wolves“, o „Brentford“ svečiuose 3:0 įveikė „Fulham“.

O vėliausiame dienos mače čemponų titulą ginantys „Man City“ namuose minimaliu rezultatu 1:0 pranoko „Newcastle“.