UEFA Čempionų lygos pusfinalį pergalinga nata pradėjo Dortmundo „Borussia“ futbolininkai, kurie savo aikštelėje 1:0 (1:0) pranoko Paryžiaus „Saint Germain“ ekipą.

Vienintelis susitikimo įvartį 36–ą mačo minutę pelnė iš aikštės gilumos tikslaus komandos draugo Nico Schlotterbecko perdavimo sulaukęs 31-erių puolėjas Niclas Fullkrugas.

Po pertraukos geriau žaidė svečiai iš Paryžiaus, tačiau sėkmė lydėjo Edino Terzičiaus auklėtinius. Po sykį į vartų konstrukciją pataikė Kylianas Mbappe ir Achrafas Hakimi.

Atsakomosioms rungtynės gegužės 7 d. vyks Paryžiuje.

Įdomūs faktai po rungtynių

Luisas Enrique tapo trečiuoju Ispanijos strategu, pasiekusiu Čempionų lygos pusfinalį su užsienio komanda (Rafa Benitezas 3 kartus su „Liverpool“, Pepas Guardiola – 6 kartus su „Bayern“ ir 3 su „Manchester City“).

Jadonas Sancho per pirmąjį kėlinį atliko septynis driblingus – daugiau nei sugebėjo padaryti per vienerias rungtynes atstovaujant „Manchester United“ ir daugiausiai Čempionų lygos atkrintamosiose kovose nuo Johno Stoneso praėjusio sezono finale.

PSG sudrebino varžovų vartų konstrukciją 10 kartų šiame Čempionų lygos sezone. Tik „Barcelona“ tai pavyko padaryti daugiau kartų 2011/2012 metų sezone – 11.