Triuškinamą pergalę NBA reguliariojo sezono dvikovoje iškovojo Oklahomos „Thunder“ (7/4) ekipa. Marko Daigneaulto treniruojama komanda savo sirgalių akivaizdoje 123:87 (28:25, 30:23, 33:18, 32:21) įveikė San Antonijaus „Spurs“ (3/8) komandą.

Victoras Wembanyama pralaimėjusiems per 28 minutes surinko 8 taškus (4/12 dvit., 0/3 trit.), sugriebė 14 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, bet prasižengė 2 kartus ir padarė 5 klaidas.

Chetas Holmgrenas nugalėtojų gretose per 29 žaidimo minutes pelnė 9 taškus (2/5 dvit., 1/5 trit., 2/2 baud.), atkovojo 7 atšokusius kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, blokavo metimą, tačiau po dukart suklydo ir prasižengė.

„Thunder“ į pergalę vedė Shai Gilgeous-Alexanderis, kuris pelnė 28 taškus ir perėmė septynis kamuolius. Pastarasis rodiklis yra karjeros rekordas.

Visa Oklahomos ekipa perėmė 19 kamuolių, kas yra komandos rekordas.

Oklahomos klubas dominavo antroje mačo pusėje.

„Thunder“ komanda vienu metu pelnė 19 taškų be atsako ir po šios atkarpos rezultatas tapo 64:48. Vėliau vienu metu komandas skyrė 40 taškų.

„Spurs“: Julianas Champagnie (1/7 dvit., 3/7 trit., 4 per. kam.) ir Zachas Collinsas (5/7 dvit., 1/4 trit., 8 atk. kam., 4 kld.) po 13, Devinas Vassellas 12 (4/10 dvit., 4 rez. perd.), Malaki Branhamas 11.

„Thunder“: Shai Gilgeous-Alexanderis 28 (9/12 dvit., 1/4 trit., 6 atk. kam., 7 per. kam., 5 rez. perd.), Joshas Giddey 18 (7/9 dvit., 7 atk. kam., 7 rez. perd.), Jalenas Williamsas 11.