Londono „Chelsea“ vairą laikinai perėmusio Franko Lampardo vadovaujama komanda Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse minimaliu rezultatu 0:1 turėjo pripažinti „Wolves“ futbolininkų pranašumą.

Matheusas Nunesas 31-ąją minutę nuostabiu smūgiu pirmuoju lietimu nuginklavo vartininką ir išvedė „Wolves“ į priekį 1:0.

Diego Costa 37-ąją minute atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė vartininkas ir pasižymėti nepavyko.

Joao Felixas 43-ąją minutę atliko smūgį, tačiau Jose Sa sėkmingai apgynė savo saugomus vartus ir rezultatas išliko nepakitęs.

Kai Havertzas 55-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau kamuolys nei vieno iš komandos draugų nepasiekė.

Reece‘as Jamesas 60-ąją minutę baudos smūgio metu pasiuntė kamuolį vartų link, tačiau smūgis buvo labai netikslus.

Pierre‘as Emerickas Aubameyangas 70-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo greta varžovų vartų.

Christianas Pulišičius 85-ąją minutę krito baudos aikštelę, tačiau teisėjas pražangos neįžvelgė ir 11 m baudinio neskyrė.

„Chelsea“ po 30 sužaistų rungtynių turi surinkęs 39 taškus ir rikiuojasi vienuoliktoje „Premier“ lygos turnyrinės lentelės vietoje. Tuo tarpu „Wolves“ su 31 tašku žengia dvyliktas.

Tuo tarpu šeštadienį įvykusiame kitame susitikime Londono „Tottenham“ namuose 2:1 įveikė „Brighton“ futbolininkus.

Heungas Min Sonas 10-ąją minutę fantastišku smūgiu nepaliko šansų vartininkui ir išvedė „Tottenham“ ekipą į priekį 1:0.

Moisesas Caicedo 26-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau vartininkas meistriškai atrėmė kamuolį.

Lewisas Dunkas 34-ąją minutę standartinės situacijos metu smūgiu galva pasiuntė kamuolį į vartus ir išlygino rezultatą 1:1.

Ivanas Perišičius 52-ąją minutę atliko smūgį, tačiau Jasonas Steele‘as sėkmingai apgynė savo saugomus vartus.

Danny Welbeckas 55-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartus, tačiau po VAR peržiūros buvo užfiksuotas žaidimas ranka, o įvartis liko neįskaitytas.

Harry Kane‘as 79-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir persvėrė rezultatą „Tottenham“ naudai 2:1.

„Tottenham“ turi surinkęs 53 taškus ir šiuo metu žengia penktoje pozicijoje, o „Brighton“ su 46 taškais yra septintas.