„Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse namuose 4 – 0 sutriuškino Bilbao „Athletic“ futbolininkus.

Ousmane‘as Dembele 12-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Barcelonos“ ekipą į priekį 1:0.

Sergi Roberto 18-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į artimąjį vartų kampą ir padvigubino katalonų pranašumą 2:0.

Robertas Lewandowskis 22-ąją minutę pasitaisęs kamuolį pasiuntė jį į vartų tinklą ir dar labiau padidino šeimininkų pranašumą 3:0.

Ansu Fati 66-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo gerokai virš varžovų vartų ir šių rungtynių rezultatas išliko nepakitęs.

Ferranas Torresas 73-ąją minutę pasitaisęs kamuolį nukreipė jį į vartus, o „Barcelona“ iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu 4:0.

Katalonai po vienuolikos sužaistų rungtynių turi surinkę 28 taškus ir rikiuojasi antroje „La Liga“ turnyrinės lentelės vietoje bei trimis taškais atsilieka nuo lyderio „Real“ (31). Tuo tarpu „Athletic“ su 18 taškų žengia šeštas.