Pergalę NBA lygoje iškovojo Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (21/14) komanda, kuri svečiuose 117:106 (27:24, 32:22, 33:25, 25:35) pranoko Vakaro lyderiaujantį Minesotos „Timberwolves (24/9) klubą

Lietuvis per 20 minučių pelnė 4 taškus (2/3 dvit., 0/2 trit.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir  5 kartus prasižengė.

„Pelicans“ gerai pradėjo rungtynes ir visada pirmavo, o didesnę persvarą susikrovė antrajame kėlinyje. 23:9 laimėta atkarpa leido jiems pirmauti jau 54:39.

Po didžiosios pertraukos skirtumas dar labiau padidėjo (92:68). Ir nors vėliau solidžią persvarą susikrovę „Pelicans“ kiek sustojo ir leido varžovams priartėti, bet galiausiai vis vien išlaikė pergalingą pranašumą.

„Timberwolves“ neišgelbėjo lyderis Anthony Edwards, surinkęs 35 taškus.

Nugalėtojams Zionas Williamsonas įmetė 27 taškus,  C.J. McCollumas pridėjo 24.

„Timberwolves“: Anthony Edwards 35 (5 rez. perd..), Karlas-Anthony Townsas 22 (6 atk. kam.), Jadenas McDanielsas 11, Nazas Reidas 8 (6 atk. kam.), Mike'as Conley 7 (9 rez. perd.).

„Pelicans“: Zionas Williamsonas 27 (6 rez. perd.), C.J. McCollumas 24 (5 rez. perd.), Brandonas Ingramas 19 ( 7 rez. perd.), Herbertas Jonesas 16, Jose Alvarado ir Larry Nance'as (9 atk. kam.) po 8.