Ispanijos futbolo čempionate trečiadienio vakarą buvo sužaistos dvejos rungtynės, o jose jokių netikėtumų nepasitaikė.

„Barcelona“ namuose po atkaklios kovos 1:0 (0:0) palaužė Pamplonos „Osasuna“ futbolininkus.

Vienintelio pergalę atnešusio įvarčio autorius buvo Vitoras Roque, kuris tiksliu smūgiu pasižymėjo 63-ą minutę.

„Barcelona“ turi 47 taškus ir turnyro lentelėje dalinasi 3-4 vietas su Madrido „Atletico“ komanda, kuri vakar 2:1 (1:1) įveikė Madrido „Rayo Vallecano“ ekipą.

Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygūs, o pergalę išplėšti „Atletico“ komandai padėjo 90-ą minutę Memphio Depay`aus pelnytas įvartis.