„Manchester City“ klubas Anglijos „Premier“ lygoje įvykusiame miesto derbyje 3:0 sutriuškino „Manchester United“ futbolininkus.

Į priekį svečius išvedė Erlingas Haalandas, kuris  26-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį.

Pavojingais smūgiais atsakė ir šeimininkai, bet įvarčiais progos nevirto.

O galiausiai E.Haalandas 49-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir padvigubino svečių ekipos pranašumą 2:0.

„Manchester City“ gana užtikrintai kontroliavo mačą, o P.Fodenas 80-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir šio susitikimo rezultatas tapo jau 3:0.

Kitame dienos mače Liverpool“ namuose užtikrintai 3:0 nugalėjo „Nottingham Forest“ futbolininkus.

Diogo Jota 31-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir išvedė „Liverpool“ šiame susitikime į priekį 1:0. Pastarasis pelnytą įvartį skyrė Luisui Diazui, kurio tėvai buvo pagrobti šį savaitgalį Kolumbijoje.

Netrukus šeimininkų pranašumą padvigubino D.Nunezas, kuris 35-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą.

Trečiajį įvarti mače jau antrojo kėlinio viduryje pelnė Mohamedas Salahas.