Anglijos „Premier“ lygos rungtynės tarp „Aston Villa“ ir „Manchester City“ komandų baigėsi lygiosiomis 1 – 1.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Kyle‘as Walkeris 5-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo gerokai virš vartų.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Ollie Watkinsas 38-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį paskutinę akimirką blokavo gynėjas.

Erlingas Haalandas 50-ąją minutę smūgiu pirmuoju lietimu uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Man City“ į priekį 1:0.

Kevinas De Bruyne 68-ąją minutę baudos smūgio metu galingai pasiuntė kamuolį, tačiau pastarasis sudrebino vartų konstrukciją.

Leonas Bailey 74-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

Rodri 87-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko.

Philas Fodenas rungtynių pabaigoje atliko smūgį, tačiau Emiliano Martinezas sėkmingai apgynė savo saugomus vartus.

„Man City“ po šešerių sužaistų rungtynių turi surinkęs 14 taškų ir rikiuojasi antroje „Premier“ lygos turnyrinės lentelės vietoje. Tuo tarpu „Aston Villa“ su 4 taškais žengia vos septyniolikta.