Keturių pralaimėjimų Eurolygoje seriją pagaliau nutraukė Kauno „Žalgiris“ (4/5), kuris namuose po dramatiškos kovos 74:73 (25:18, 16:25, 21:18, 12:12) pranoko Miuncheno „Bayern“ (3/6) klubą.

Svečiai kiek geriau pradėjo rungtynes, bet netrukus užsikūrė toliašaudė „Žalgirio“ artilerija. Iš pradžių du tolimus metimus pataikė K. Evansas, vieną pridėjo R. Šmitas.

Persvėrę rezultatą žalgiriečiai demonstravo puikų puolimą, o R. Šmitas per pirmą kėlinį iš viso pataikė tris tritaškius ir „Žalgiris“ pirmavo 25:18.

Antrojo kėlinio pradžioje „Žalgiris“ susikurdavo gerų metimų, bet jų tiesiog vis nepataikė. O „Bayern“ tuo naudojosi ir po truputį artėjo.

Vienu metu jie spurtavo 10:0 ir ne tik priartėjo, bet jau ir persvėrė rezultatą savo naudai. Ilsėtis komandos išėjo „Bayern“ pirmaujant 43:41.

Po didžiosios pertraukos „Bayern“ iš pradžių vis sėkmingai kontroliavo rungtynes, nors žalgiriečiai ir patys neišnaudodavo gana gerų progų.

Galiausiai pavyko sužaisti sėkmingesnę atkarpą, patikimiau gintis, o po E. Ulanovo tritaškio prieš lemiamą ketvirtį „Žalgiris“ pirmavo 62:71.

Lemiamu metu aikštėje tvyrojo chaosas, klydo abi komandos. Artėjant lemiamoms minutėms žalgiriečiai pirmavo tik 72:70.

„Bayern“ irgi susikūrė gerų progų persverti rezultatą, bet vis jų nepataikė. Komandos daugmaž keturias minutes žaidė be taškų, kol galiausiai tritaškiu prabilo S. Ibaka (73:72).

Tačiau likus 9 sek. K. Evansas pataikė dvitaškį, o lemiamoje atakoje vokiečiai nepataikė ir žalgiriečiai šventė minimalią pergalę.

„Žalgiris“: Rolandas Šmitas 16 (4/7 trit.), Tomas Dimša, Lukas Lekavičius ir Keenanas Evansas po 11, Laurynas Birutis 10 (9 atk. kam.), Edgaras Ulanovas 8 (6 atk. kam.).

„Bayern“: Serge’as Ibaka 20 (7 atk. kam.), Leandro Bolmaro 12 (6 atk. kam.), Nickas Weileris-Babbas 11 (7 atk. kam.), Devinas Bookeris 8 (6 atk. kam.).