„Arsenal“ klubas Europos lygoje iškovojo trečiąją pergalę

Londono „Arsenal“ UEFA Europos lygos A grupės rungtynėse svečiuose 1:0 nugalėjo „Bodo/Glitm“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė trečiąją pergalę.

Albertas Sambi Lokonga 11-ąją minutę atliko smūgį, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė ir rungtynių rezultatas išliko nepakitęs.

Bukayo Saka 24-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Arsenal“ ekipą šiame susitikime į priekį 1:0.

Perdavimo sulaukęs Ola Solbakkenas 56-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų.

Alberto Gronbaeko 62-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo gerokai virš varžovų vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

O.Solbakkenas 64-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.

„Arsenal“ po trejų sužaistų rungtynių turi surinkęs 9 taškus ir rikiuojasi A grupės viršūnėje. Tuo tarpu „Bodo/Glimt“ po keturių susitikimų su 4 taškais žengia antras, PSG po dvejų rungtynių turi 4 taškus ir rikiuojasi trečias, o „Zurich“ su 0 taškų išlieka paskutinis.

Vietą kitame etape užsitikrino Sevilijos „Real Betis“ ekipa, kuri C grupėje svečiuose 2:1 pranoko „Roma“.