Šeštadienį Vilniuje vyko pirmasis sostinės klubų susidūrimas. Po įtemptos kovos rezultatu „Rytą“ (9/2) rezultatu 74:84 įveikė „Wolves“ (10/1) ir išsilaikė LKL turnyrinės lentelės viršūnėje.

Rungtynių pradžioje „Rytui“ sunkiai sekėsi užpulti ir „vilkai“ atitrūko 3:9, tačiau po minutės pertraukėlės „Rytas“ sukūrė gražią atkarpą ir netruko išlyginti rezultato (9:9).

Nuo suolo pakilusiam Vaidui Kariniauskui nesisekė įsivažiuoti. Krepšininkas nepataikė lengvo metimo iš po krepšio, kitoje atakoje pasiuntė per aukštą perdavimą ir kamuolys skrido į užribį, o vėliau prarado kamuolį. Likus mažiau nei dviem minutėms „Rytas“ buvo priekyje 17:13.

Pirmasis kėlinys baigėsi 19:18, o antrojo pradžioje taikliai iš toli kamuolį pasiuntė Adas Juškevičius ir išvedė savo komandą į priekį (20:21).

Lukas Uleckas kibiai gynėsi prieš Djordje Gagičius ir išprovokavo jo pražangą puolime. „Wolves“ centrui šis teisėjų sprendimas itin nepatiko, vieną iš arbitrų serbas apšaukė ir už tai užsidirbo techninę pražangą.

Po dar vieno susidūrimo su L. Ulecku D. Gagičius net neįpusėjus antrajam kėliniui užsidirbo ketvirtą asmeninę pražangą ir ilgam paliko aikštę. Likus kiek mažiau nei 5 min. iki ilgosios pertraukos komandos vis dar žengė koja kojon (27:28).

Likus dviem minutėms iki kėlinio pabaigos Gytis Radzevičius smeigė gražų tritaškį, tačiau iškart po to Tre’shawnas Thurmanas atsakė dvitaškiu ir išlaikė nedidelę „Wolves“ persvarą (33:36), kuri liko iki ketvirčio pabaigos (35:39).

Trečiojo kėlinio pradžioje G. Radzevičius pataikė jau trečiąjį savo tritaškį ir priartino savo komandą prie varžovų per vieną tašką (38:39). Vėliau Martynas Echodas, kuris pirmoje mačo pusėje nepasižymėjo, pelnė du taškus ir išvedė „Rytą“ į priekį (42:41).

Prieš išeinant į lemiamą ketvirtį Kristupas Žemaitis taikliai kamuolį pasiuntė iš toli ir išlygino rezultatą (55:55), o vėliau tą patį padarė ir Vitalijus Kozys. Rezultatas po trečio kėlinio liko „Wolves“ naudai (57:59).

Prasidėjus lemiamam kėliniui nė viena komanda negalėjo nė sekundei atsipūsti, nes persvara vis dar buvo labai minimali. Tiesa, A. Beručka netrukus pataikė dar du savo tolimus metimus ir padidino „Ryto“ atsilikimą iki 6 taškų (61:67).

V. Kozio epizodas ir atakos metu pelnyti trys taškai „vilkams“ sukūrė jau 9 taškų pranašumą (63:72), o V. Kariniausko taškai pirmąkart sukūrė ir dviženklę persvarą (63:74).

Likus 73 sekundėms, J. Gorhamui skirta pražanga, o su tuo nesutikęs pats legionierius ir G. Žibėnas užsidirbo dar ir po techninę nuobaudą. Baudų metimais „vilkai“ artėjo pergalės link ir ją tvirtino (74:84).

A. Beručka žaidė rezultatyviausią sezono mačą ir per 27 minutes pelnė 20 taškų, pataikydamas 6 iš 7 tritaškių.

„Rytas“: R.J.Cole‘as 16, Jarvinas DeLaurier 12, Gytis Radzevičius ir Arnas Velička – po 11, Margiris Normantas 8, Justinas Gorhamas 7 (6 atk. kam.).

„Wolves“: Arnas Beručka 20 (6/7 trit.), Tre‘shawnas Thurmanas 13 (8 atk. kam.), Kristupas Žemaitis 11, Christianas Mekowulu 10 (7 atk. kam.), Eigirdas Žukauskas 9.