Ispanijos pirmenybėse jau eilinę pergalę pasiekė Madrido „Real“ (15/1) ekipa. Sostinės komanda savo arenoje 83:74 (20:15, 21:19, 26:19, 16:21) nugalėjo Valensijos „Valencia“ (10/6) klubą.

„Real“ dar trečiajame kėlinyje įtvirtino dviženklį pranašumą, kuris svyruodamas išsilaikė iki finalinės sirenos.

Ryškiausiu mačo žaidėju tapo Facundo Campazzo – 24 minutės, 17 taškų (2/3 dvitaškių, 3/8 tritaškių, 4/6 baudų metimų), atkovotas, prarastas ir 3 perimti kamuoliai, 7 rezultatyvūs perdavimai, 2 pražangos ir 21 naudingumo balas.

Walteris Tavaresas pridėjo 13 taškų (10 atk. kam., 2 blokai), Eli Ndiaye – 12, Vincentas Poirier – 9 (4 blokai). Prancūzas mačo nebaigė dėl atskiruose epizoduose uždirbtų techninės ir nesportinės pražangos.

Svečių komandoje 19 taškų pelnė Chrisas Jonesas (5 rez. perd.), po 10 – Kassiusas Robertsonas (3/5 tritaškių), Brandonas Daviesas (5 atk. kam., 4/12 dvitaškių) ir Xabi Lopezas-Arostegui (7 atk. kam.).

„Valencia“ viso mačo metu tragiškai metė baudų metimus – 5/15 (33 procentai). Tritaškiai svečiams krito sėkmingiau (9/23, 39 procentų).

Tiek Ispanijoje, tiek Eurolygoje lyderiaujantis „Real“ pasitinka dvigubą savaitę, kurioje laukia išvykos derbis prieš Barselonos „Barcelona“ ir namų mačas prieš Stambulo „Anadolu Efes“.

Tuo tarpu „Valencia“ Ispanijoje dalinasi 3–6 vietas, o Eurolygoje kitą savaitę priims „Anadolu Efes“ bei Atėnų „Panathinaikos“. Sausio 9-ąją Valensijoje lankysis ir Kauno „Žalgiris“.