Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos ketverios rungtynės, kuriose netrūko įvarčių. Fantastiškus įvarčius pelniusi ir charakterį pademonstravusi „Liverpool“ komanda dėka dviejų vėlyvų atakų 4:3 palaužė „Fulham“ futbolininkus.

20-ąją minutę „Liverpool“ įsiveržė į priekį, kai preciziškai tikslų baudos smūgį atliko Trentas Alexanderis-Arnoldas. Jo smūgis į vartus įskriejo nuo skersinio.

Persvara šeimininkai pasidžiaugė vos keturias minutes. „Fulham“ surengė savo atsaką, kurio metu smūgiu vienu lietimu Harry Wilsonas išlygino rezultatą.

Dar vieną fantastiško grožio įvartį „Liverpool“ pelnė 39-ąją minutę. Iš toli smūgį atlikęs Alexis Mac Allisteris įsuko kamuolį į viršutinį šoninį vartų kampą.

Tiesa, ir šį kartą svečiai surengė savo atsaką. Po kampinio pasižymėti pavyko Kenny‘ui Tete‘ui.

Antrajame kėlinyje dukart puikią galimybę išvesti savo komandą turėjo „Liverpool“ puolėjas Darwinas Nunezas. Iš pradžių jo smūgis kirto į vartų skersinį, o vėliau jis iš dėkingos situacijos nepataikė į vartų plotą.

Savo progų neišnaudoję Jurgeno Kloppo auklėtiniai galiausiai buvo nubausti. „Fulham“ atakos metu aukščiau už varžovus iššokęs Bobby Reidas pasiekė aukštą komandos draugo perdavimą ir galva nukreipė kamuolį į vartų tinklą.

Pasiduoti nesiruošę „Liverpool“ surengė dvi vieną po kitos sekusias sėkmingas atakas. Iš už baudos aikštelės ribų atliktas Wataru Endo smūgis rezultatą išlygino, o po minutės jau triumfavo antrąjį savo įvartį rungtynėse pelnęs T. Alexanderis-Arnoldas.

Sunkią pergalę iškovojo Londono „Chelsea“. Ši ekipa namuose 3:2 palaužė „Brighton“ atstovus.

„Chelsea“ klubas fantastiškai pradėjo rungtynes ir jau 21-ąją minutę turėjo dviejų įvarčių pranašumą. Iš pradžių po kampinio galva kamuolį į varžovų vartus siuntė Enzo Fernandezas, o po keturių minučių dar vienas kampinis baigėsi jau Levio Colwillo tiksliu smūgiu.

Kėlinio pabaiga Londono klubui buvo itin nesėkminga. Iš pradžių Facundo Buonanotte sušvelnino rezultatą, o netrukus „Chelsea“ atstovas Conoras Gallagheris dėl antros geltonos kortelės buvo privestas palikti aikštę.

Antrajame kėlinyje „Chelsea“ ilgai pavyko atlaikyti varžovų spaudimą, o po VAR peržiūros į varžovų vartus skirtą vienuolikos metrų baudinį realizavęs E. Fernandezas sugąžino dviejų įvarčių pranašumą.

Per pridėtą laiką intrigą rungtynėse dar grąžino Joao Pedro smūgis, bet tai buvo viskas ką pavyko pasiekti „Brighton“. Tiksint paskutinėms pridėto laiko minutėms jie reikalavo vienuolikos metrų baudinio, bet su VAR pagalba teisėjas jo neskyrė.

Kitose dienos rungtynėse užfiksuotos dvejos lygiosios. „Bournemouth“ sužaidė 2:2 su Birmingemo  „Aston Villa“, o Londono „West Ham“ namuose 1:1 baigė rungtynes su „Crystal Palace“.