51
Vašingtono „Wizards“ – Bostono „Celtics“ 121:102 (nuotr. SCANPIX)

NBA Rytų konferencijos pusfinalyje – lygybė 2:2. Vašingtono „Wizards“ ir Bostono „Celtics“ laimėjo namų rungtynes. „Wizards“ paskutiniajame serijos mače savo aikštėje varžovams nepaliko vilčių – 121:102.

51

Vašingtono komanda rungtynes pradėjo rimtai nusiteikusi. „Wizards“ krepšininkai pirmavo 8:0 (4 minutė). Šeimininkai persvara džiaugėsi neilgai. 9-ąją minutę į priekį pabėgo „Celtics“ (20:15). Jos pranašumą švieslentė skelbė ir po pirmojo ketvirčio (24:20).

Bostono komanda antrajame kėlinyje įgijo dviženklę persvarą (35:25 – 15 min.), o netrukus pirmavo ir rekordiniu pranašumu (40:28 – 17 min.).

Vis dėlto „Wizards“ iki kėlinio pabaigos persvėrė rezultatą (45:44 – 23 min.). Po pirmosios rungtynių dalies švieslentėje degė lygūs skaičiai – 48:48.

„Celtics“ trečiojo ketvirčio pradžioje dar pirmavo 53:48. Tačiau tada „Wizards“ laimėjo atkarpą 26:0 (74:53 – 31 min.). Vašingtono komandos pergalė klausimų nebekėlė. Šeimininkai kėlinio pabaigoje pirmavo 26 taškų skirtumu (86:60 – 34 min.).

„Wizards“ kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 45:31. Vašingtono krepšininkai atakavo 52 procentų taiklumu (44/84 metimų).

„Wizards“: Bradley Bealas 29 (11/16 metimų), Johnas Wallas 27 (8/25 met., 9/9 baudų, 12 rezultatyvių perdavimų, 5 perimai kamuoliai, 7 klaidos), Otto Porteris 18 (7/9 met., 8 atkovoti kamuoliai), Markieffas Morrisas 16 (5/12 met., 10 atk. kam., 5 rez. perd.), Bojanas Bogdanovičius 13 (5/7 met.).

„Celtics“: Isaiah Thomas 19 (7/14 met., 5 rez. perd., 6 kl.), Terry Rozieras 16 (5/10 met., 5/7 baud., 7 atk. kam.), Kelly Olynykas 14 (5/9 met.), Alas Horfordas 11 (5/10 met., 5 atk. kam., 5 rez. perd.).

Vašingtono komanda išlygino serijos rezultatą – 2:2. Penktasis susitikimas vyks Bostone.

Poros nugalėtoja Rytų konferencijos finale žais su Klivlando „Cavaliers“.

„Celtics“ (53 pergalės / 29 pralaimėjimai) reguliariajame sezone pademonstravo geriausią rezultatą Rytuose, „Wizards“ (49/33) buvo ketvirta.