Vokietijoje startavo pusfinalių etapas ir pirmąjį mačą ekipos baigė lygiosioms. Ulmo „Ratiopharm“ lygiai sužaidė su Liudvigsburgo „MHP Riesen“ klubu – 71:71 (14:21, 20:15, 22:16, 15:19).

Pirmoje susitikimo dalyje Liudvigsburgo klubas pirmavo, tačiau nuo trečio kėlinio Ulmo ekipa ėmė perimti iniciatyvą – 66:57. Baudos metimais „MHP Riesen“ priartėjo (63:66), o Marcosas Knightas dėjimu skirtumą vertė minimaliu – 65:66.

Pasirodė, kad likus beveik 2 minutėms iki ketvirčio pabaigos pataikytas Thomaso Wimbusho metimas tapo labai svarbiu – jis lygino rezultatą ir daugiau per likusį laiką taiklių metimų nebuvo. Dėl to antrose tarpusavio rungtynėse viskas startuos nuo nulio – kas iškovos pergalę, tas ir žengs į finalą.

Liudvigsburgo klubui 24 taškus pelnė M.Knightas (11 atk. kam.), 21 – Nickas Weileris-Babbas, po 6 – Radii Caisinas ir T.Wimbushas (9 atk. kam.).

Ulmo komandai 19 taškų pridėjo Derekas Willisas (14 atk. kam.), 16 – Patrickas Heckmannas (8 atk. kam.), 9 – Archie Goodwinas (7 atk. kam.).