Ketvirtadienį vakare paaiškėjo, kad į Eurolygos finalo ketvertą vis dar liko trys vietos. Madrido „Real“ pasiekė antrąją pergalę namuose 82:76 (19:13, 17:34, 21:19, 25:10) prieš Stambulo „Anadolu Efes“.

Serijos iki trijų pergalių rezultatas lygus – 2:2. Lemiamos rungtynės bus žaidžiamos kitą savaitę Stambule.

Karališkasis klubas naujojo formato Eurolygoje dar nė karto nebuvo praleidęs finalo ketverto kovų. Taip pat, Pablo Laso auklėtiniai turi progą perrašyti istoriją – dar nė viena komanda serijoje iki trijų pergalių nėra atsigavusi iš deficito 0:2.

Tiesa, Stambule „Anadolu Efes“ jautėsi kur kas užtikrinčiau – pergalės 90:63 ir 91:68.

Eurolygos finalo ketvertas vyks gegužės 28-30 dienomis Vokietijoje, Kelno mieste. Vienintelė ekipa kol kas patekusi į kovą dėl titulo yra Maskvos CSKA.

Kiek netikėtai „Real“ smogė savo varžovams jau rungtynių pradžioje – pabėgo į priekį fatališku spurtu 17:0.

Visgi gera pradžia užmigdė šeimininkus, o „Anadolu Efes“ antrajame kėlinyje patys spurtavo 11:0. Neužilgo pranašumas kėsinosi virsti ir triuškinamu (31:47).

Įspūdingiausiai „Real“ krepšį siaubė Rodrigue‘as Beaubois, kuris vien per pirmąją pusę sukratė 19 taškų (5/5 trit.).

Dviženklį deficitą turėjęs „Real“ nepasidavė ir po pertraukos grėsmingai artėjo (51:55). Šeimininkus į priekį vedė 38-erių Jaycee Carrollas – trečiajame kėlinyje jo sąskaitoje buvo 18 taškų.

Svečiai kuriam laikui susigrąžino dviženklį pranašumą, bet, kaip ir antradienį, paskutiniame ketvirtyje „Real“ kibo į atlapus. Likus keturioms minutėms ekipas skyrė 4 taškai (73:69).

Karališkasis klubas pelnė penkis taškus be atsako ir prasidėjus priešpaskutinei minutei jau buvo priekyje (74:73). Ekipos keitėsi baudos metimais ir čia svečiai „pametė“ vieną tašką (76:74).

Labai svarbaus tritaškio likus 10 sekundžių nepataikė Shane'as Larkinas, o „Real“ išlaikė baudų metimų testą.

„Real“: Usmanas Garuba 23 (12 atk. kam.), Jaycee Carrollas 20 (4/7 trit.), Rudy Fernandezas ir Sergio Llullas po 8 taškus.

„Anadolu Efes“: Rodrigue'as Beaubois 23, Shane'as Larkinas 22, Vasilije Micičius 9, Bryantas Dunstonas 8 taškai.