„Barcelonos“ komanda Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse namuose 4:0 sutriuškino „Valladolid“ futbolininkus.

Robertas Lewandowskis 24-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Barceloną“ į priekį 1:0.

Pedri 43-ąją minutę smūgiu pirmuoju lietimu nukreipė kamuolį į vartus ir padvigubino katalonų ekipos pranašumą iki 2:0.

R.Lewandowskis 64-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir rungtynių rezultatas tapo jau triuškinamas 3:0. Lenkas tapo pirmuoju futbolininku, pelniusiu keturis įvarčius per pirmas trejas sužaistas rungtynes „La Liga“ pirmenybėse nuo Radamelio Falcao, kuris tai padarė 2011 metais.

Sergi Roberto per pridėtą rungtynių laiką taip pat pridėjo savo įvartį šiame susitikime, o katalonai iškovojo pergalę rezultatu 4:0.

Katalonai po trejų sužaistų rungtynių turi surinkę 7 taškus ir šiuo metu rikiuojasi antroje „La Liga“ turnyrinės lentelės vietoje.