Londono „Tottenham“ Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 5:2 sutriuškino „Burnley“ futbolininkus.

Lyle‘as Fosteris 4-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Burnley“ ekipą į priekį 1:0.

Heungas Min Sonas 16-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

Cristians Romero per pridėtą pirmojo kėlinio laiką smūgiu iš tolimos distancijos persvėrė rezultatą „Tottenham“ naudai 2:1.

Jamesas Maddisonas 54-ąją minutę galingu smūgiu iš tolimos distancijos nepaliko šansų vartininkui ir rezultatas tapo 3:1.

Netrukus H.Min Sonas pridėjo dar du savo įvarčius šiame susitikime ir rezultatas jau tapo net gi triuškinamas 5:1.

Joshas Brownhillas per pridėtą rungtynių laiką pridėjo savo įvartį ir šiek tiek sušvelnino galutinį rezultatą 2:5.

Tuo tarpu kitame susitikime Londono „Chelsea“ namuose 0:1 turėjo pripažinti „Nottingham Forest“ futbolininkų pranašumą.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Conoras Gallagheris 16-ąją minute atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.

Taiwo Awoniyi 31-ąją minutę atliko smūgį pirmuoju lietimu, tačiau kamuolys skriejo visiškai greta varžovų vartų.

Anthony Elanga 48-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Nottingham Forest“ ekipą į priekį 1:0.

T.Awoniyi 60-ąją minutę atliko pavojingą perdavimą, tačiau kamuolį sėkmingai išmušė ir ataką nutraukė Robertas Sanchezas.

Enzo Fernandezas 77-ąją minutę pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.

Nicolas Jacksonas 84-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.