Rokas Jokubaitis žaidė vos 8 minutes, o Barselonos „Barcelona“ (21/11) vos neiššvaistė turėtą 18-os taškų persvarą prieš Miuncheno „Bayern“ (13-19). Tik pačioje rungtynių pabaigoje atsitiesę katalonai šventė pergalę 87:79 (25:19, 22:11, 24:23, 16:26).

Miuncheno „Bayern“ pralaimėjo trečią kartą paeiliui ir praktiškai nebeturi šansų žengti į įkrintamąsias varžybas.

Ispanijos ekipai vietą atkrintamosiose užtikrintų Stambulo „Fenerbahce“ ekipos nesėkmė šiame ture.

8 minutes žaidęs R.Jokubaitis pelnė 4 taškus (2/3 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, padarė 3 klaidas, kartą prasižengė ir surinko 1 naudingumo balą.

Barselonos klubas atsiplėšė antrajame kėlinyje, kai surengė atkarpą 20-2 ir šovė į priekį net 22 taškų skirtumu (43:21). Ketvirto kėlinio pradžioje katalonai dar pirmavo 20 taškų (73:53), bet aikštės šeimininkai rankų nenuleido ir sugebėjo priartėti iki 8 taškų (80:72).

Likus minutei, Vladimiras Lučičius pataikė du baudų metimus (83:77) Čia pat po dvitaškį pelnė Nicolas Laprovittola ir Nikola Kaliničius, kurie padėjo tašką susitikime (87:77). Tiesa, dar baigiantis jam taškus įmetė Serge'as Ibaka, tačiau tai jau nieko nekeitė – 87:79.

„Barcelona“: Jabari Parkeris 15 (6/8 dvit., 1/2 trit.), Nicolas Laprovittola 14, Janas Vesely 12, Tomašas Satoransky (7 rez. perd.) ir Willy Hernangomezas (8 atk. kam.) po 9, Nikola Kaliničius 8.

„Bayern“: Nickas Weileris-Babbas (3/4 trit.) ir Serge'as Ibaka (12 atk. kam., 3 blk.) po 17, Vladimiras Lučičius 13, Isaacas Bonga 9, Sylvainas Francisco 8 (5 rez. perd.).