Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ ekipa pirmoje atkrintamųjų kovoje 74:90 (17:26; 20:22; 16:22; 21:20) nusileido Madrido „Real“ krepšininkams, kurie įsirašė pirmąją pergalę šioje serijoje.

Pats T. Sedekerskis šiose rungtynėse stebuklų nedemonstravo, tačiau spėjo surinkti 3 taškus, atkovoti 7 kamuolius ir paduoti 1 rezultatyvų perdavimą.

Madrido krepšininkus į pergalę vedė Džananas Musa, kuris pelnė 16 taškų, atkovojo 3 kamuolius ir padavė 3 rezultatyvius perdavimus.

Tuo tarpu baskų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Markusas Howardas, kurio sąskaitoje – 15 taškų.

Solidžiau mačą pradėjo šeimininkai, kurie po Džanano Musos tritaškio jau pirmavo 6 taškais – 11:5. Netrukus Madrido klubas dar labiau padidino apsukas ir po sėkmingo Dž. Musos epizodo komandas skyrė jau dviženklė persvara (21:11), o galiausiai po pirmojo kėlinio šeimininkai turėjo 9 taškų pranašumą – 26:17.

Antrajame ketvirtyje baskams buvo pavykę šiek tiek priartėti (25:32), bet tuomet taškus rinko Vincentas Poirier ir Gabrielis Deckas – 36:25. Netrukus baskai mažino atsilikimą iki 10 taškų (32:42) ir ekipos keitėsi rezultatyviomis atakomis, o po antrojo ketvirčio „Real“ pirmavo 48:37.

Po pertraukos Madrido klubas startavo galingai ir netrukus komandas skyrė 16 taškų (53:37),o po trijų ketvirčių Madrido komandos pranašumas siekė 17 taškų – 70:53.

Lemiamame kėlinyje situacija nepasikeitė ir Ispanijos klubas šventė pirmąją pergalę atkrintamųjų serijoje.