Londono „Arsenal“ klubas toliau išlieka Anglijos „Premier“ lygos lyderiu. Sekmadienio pavakarę jie išvykos rungtynėse 3:0 sutriuškino „Fulham“ futbolininkus.

Granitas Xhaka 20-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau vartininkas sėkmingai atrėmė kamuolį ir pasižymėti nepavyko.

Gabrielis 21-ąją minutę standartinės situacijos metu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Arsenal“ ekipą į priekį 1:0.

Gabrielis Martinelli 26-ąją minutę smūgiu galva nukreipė kamuolį į vartus ir padvigubino „kanonierių“ ekipos pranašumą 2:0.

Martinas Odegaardas pirmojo kėlinio pabaigoje pasitaisęs kamuolį pasiuntė jį į vartus ir rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

Aleksandaras Mitrovičius 69-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją.

Tikslaus perdavimo sulaukęs M.Odegaardas 88-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo gerokai virš vartų.

Kitose dienos rungtynės tarp „Manchester United“ ir „Southampton“ komandų baigėsi be įvarčių 0:0.

Marcusas Rashfordas 16-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė vartininkas Gavinas Bazunu.

Theo Walcottas 25-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau Davidas De Gea užtikrintai apgynė savo saugomus vartus.

Casemiro 34-ąją minutę už pražangą prieš varžovą buvo nubaustas raudona kortele ir „Man Utd“ liko rungtyniauti dešimtyje.

Jameso Wardo-Prowse‘o 54-ąją minutę baudos smūgio metu galingai pasiųstas kamuolys sudrebino vartų konstrukciją.

Bruno Fernandesas 69-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys sudrebino vartus ir rezultatas nepakito.

Romeo Lavia 76-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau šį kartą kamuolys skriejo virš varžovų vartų.

B.Fernandesas 86-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau kamuolys nei vieno iš komandos draugų nepasiekė.