Prieš keletą dienų nusileido NKL sezono uždanga, o čempionų vardą savo debiutiniame sezone užsidirbo „Jurbarko-Kario“ ekipa.
Su portalo krepsinis.net žurnaliste Gabriele Miknevičiūte bendravęs LKF generalinis sekretorius sakė, kad veteranų tempiama komanda Lietuvos krepšinio lygoje galėtų nešti konkrečią idėją.
„Jurbarko atveju, globali aplinka dabar tokia, kad militarizavimą jie galėtų išnaudoti. „Kario“ komanda ne su didžiausiu biudžetu iškovojo tą vietą LKL. Tai galėtų būti puikus komunikacijos įrankis“, – svarstė M. Balčiūnas.
„Bendrai idėjai skleisti, kad tas fizinis parengtumas turi būti, tai „Jurbarko“ komanda galėtų turėti tokią misiją. Tie pinigai galėtų būti šiek tiek pridėti iš kažkurios sistemos, kurios idėją jie skleidžia. Pavyzdžiui, Krašto apsaugos ministerijos“, – tęsė pašnekovas.
Taip pat LKF generalinio sekretoriaus buvo klausiama ir apie vis nenutylantį natūralizacijos klausimą. Štai prieš keletą dienų vykusioje spaudos konferencijoje Lietuvos rinktinės vyr. treneris Kazys Maksvytis teigė, kad nebūtų griežtai prieš tokią idėją.
„Mano nuomonė nebūtinai sutampa su prezidento nuomone. Mes turime Igną Brazdeikį ir toje vietoje nelabai esame mobilūs. Jei to nebūtų, aš pagalvočiau, ypač turint tokį mylimą žaidėją kaip Keenanas Evansas. Kol turime natūralizuotą lietuvį, iki to klausime neprieisime“, – sakė K. Maksvytis.
Visgi M. Balčiūno nuomonė kitokia.
„Nežinau, kuo žaidėjas turi nusipelnyti Lietuvai, kad jis turėtų tokį šansą. Ką toks Keenanas Evansas padaręs, kad būtų nusipelnęs?
Visų pirma, jis turėtų atžaisti „Žalgiryje“ 5–7 metus, turi parodyti kažkokį pasiaukojimą miestui, šaliai, žmonėms. Jis būtų rimtas vyras ir mes gal atkreiptume dėmesį, jei jis sakytų: man taip ta šalis patinka, tie žmonės, ta kultūra, už tą pačią algą atžaisiu dar tris sezonus. Jam Lietuva davė žymiai daugiau nei jis Lietuvai“, – nuomonę dėstė M. Balčiūnas.
Visą „MISsMATCH“ laidos epizodą galite rasti naujienos viršuje.