Antrą pergalę paeiliui NBA šventė Luka Dončičiaus atstovaujama Dalaso „Mavericks“ ekipa, kuri išvykoje 125:112 (37:22, 34:38, 26:30, 28:22) palaužė Portlando „Trail Blazers“.

Dalaso komandą į pergalę išvykoje vedė komandos žvaigždė L. Dončičius, kuris per 41 minutę surinko 32 taškus, 6 atkovotus kamuolius ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Tuo tarpu „Trail Blazers“ rezultatyviausiai rungtyniavo Amfernee Simonsas, į savo sąskaitą įsirašęs 30 taškų, 5 atkovotus kamuolius ir 8 rezultatyvius perdavimus.

Tiesa, Dalaso klubas šiose rungtynėse prarado Kyrie Irvingą, kuriam ant kojos užkrito komandos draugas. Traumą patyręs K. Irvingas dar sumetė baudų metimus ir buvo palydėtas į rūbinę.

„Trail Blazers“: Amfernee Simonsas 30 (5 atk. kam., 8 rez. perd.), Shaedonas Sharpe'as 24 (9 atk, kam., 5 rez. perd.), Toumani Camara 14 (9 atk. kam.), Scootas Hendersonas (3 atk. kam., 3 rez. perd.), Doupas Reathas 10 (6 atk. kam., 1 rez. perd.) ir Jabari Walkeris (3 atk. kam., 2 rez. perd.) po 10.

„Mavericks“: Luka Dončičius 32 (6 atk. kam., 10 rez. perd.), Dante Exumas 23 (6 atk. kam., 7 rez. perd.), Timas Hardaway'us 20 (4 atk. kam.), Derrickas Jonesas 14 (8 atk. kam., 1 rez. perd.), Kyrie Irvingas 11 (2 atk. kam., 2 rez. perd.), Dereckas Lively 10 (9 atk. kam., 2 rez. perd.).

Tuo tarpu Oklahomoje užfiksuota tikra drama, nes vietos „Thunder“ po pratęsimo 138:136 (19:28, 37:34, 33:22, 29:34, 20:18) palaužė „Golden State Warriors“ (10-12) krepšininkus.

„Warriors“ galėjo laimėti, tačiau likus maždaug 7 sekundėms ketvirtajame kėlinyje Draymondas Greenas padarė nereikalingą pražangą prie tritaškio linijos. Prie baudų metimo linijos stojo Chetas Holmgrenas, kurio rankos nesudrebėjo ir šis išplėšė pratęsimą.

Nugalėtojus į priekį vedė Shai Gilgeous-Alexanderis, kuris surinko 38 taškus, atkovojo 5 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Tuo tarpu „Warriors“ ekipoje rezultatyviausiai rungtyniavo Stephenas Curry, įmetęs 34 taškus, atkovojęs 6 kamuolius ir atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus.

„Thunder“: Shai Gilgeous-Alexanderis 38 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Jaylinas Williamsas 28 (5 atk. kam., 2 rez. perd.), Chetas Holmgrenas 21 (7 atk. kam., 1 rez. perd.), Luguentzas Dortas 16 (5 atk. kam., 1 rez. perd.), Casonas Wallace 10 (1 atk. kam.).

„Golden State Warriors“: Stephenas Curry 34 (6 atk. kam, 3 rez. perd.), Jonathanas Kuminga 24 (12 atk. kam.), Klay'us Thompsonas 22 (4 atk. kam.), Draymondas Greenas 12 (5 atk. kam., `13 rez. perd.), Brandinas Podziemskis 12 (6 atk. kam., 4 rez. perd.), Andrew Wigginsas 12 (6 atk. kam., 1 rez. perd.), Dario Šaričius 11 (12 atk. kam., 3 rez. perd.).